یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

آدامس مو چیه و بهترین مارک های آن

یکی از محصولات زیبایی که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید آدامس مو اس که در برندهای مختلف موجود است. انواع آدامس مو ماندگاری بیش‌تری نسبت به اسپری‌ها دارند و مهم‌تر این که ظاهر موها را براق و چرب نشان نمی‌دهند.انواع آدامس مو بدون محدودیت قادر هستند موها را حداقل تا ۲۴ ساعت با همان حالت دلخواهتان نگهداری کنند.یکی از مزایای این آدامس بافت نامرئی آن روی موها توام با خوش حالت کردن و ماندگاری بالا است.آدامس مو یک ژل با بافت مرطوب است که به نرمی و آبرسانی موهای آسیب دیده کمک می‌کند.آدامس مو یک ترکیب همه کاره برای انواع موها است. از حفظ کردن حالت مو تا حجم دهی، درخشنده کردن و آبرسانی مداوم موها.

انواع آدامس مو با الهام از آدامس‌های جویدنی و ساختاری مشابه تولید شده‌اند و کاربرد مشابه با ژل و واکس مو دارند. یکی از مهم‌ترین مزایای انواع آدامس مو حالت دهی به موها بدون چسبیدن آن‌ها به یکدیگر است. ضمن این که بر حسب سختی آدامس حالت دهی به موها می‌توانند اثرات آنی داشته باشند یا این که از ماندگاری بیش‌تری برخوردار باشند.

اگر موهای لخت و یا مجعدی دارید احتمالا انواع راه‌های استایل دهی را امتحان کرده باشید. هیچ ترکیبی موثرتر از ترکیبات نگهدارنده نظیر آدامس حالت مو دلخواهتان را برای ساعات طولانی حفظ نمی‌کند.یکی از مشکلات استفاده از انواع اسپری مو نظیر تافت چرب به نظر رسیدن موها بعد از استعمال است. حتی اگر مویی خشک داشته باشید بعد از مدتی موها چرب و بد حالت به نظر می‌رسند. اما آدامس مو بافت شفاف و سبکی دارد و حتی برای آبرسانی و مرطوب کردن موهای آسیب دیده هم توصیه شده است. با این حال اگر موهایی چرب دارید بهتر است در استفاده از انواع محصولات حالت دهی به مو از جمله آدامس و واکس مو محتاطانه عمل کنید.انواع آدامس مو با درجه سختی مختلف تولید می‌شوند که بر اساس حالت لخت، مجعد یا فر موها تعریف شده‌اند. سختی آدامس مو متغیر و حتی تا ۸ درجه تعریف شده و انتخاب آن کاملا تجربی است. اگر به ماندگاری حالت موها برای مدت زمان طولانی اهمیت می‌دهید بهتر است از آدامس‌هایی با سختی بیش‌تر استفاده کنید.

یکی از مشکلات استفاده از ژل و واکس مو رد سفیدی و لکه‌های غیرطبیعی است که در اثر چسباندن رشته‌های مختلف مو به هم دیده می‌شوند. آدامس مو خیلی راحت با آب شسته می‌شود و بنابراین حتی اگر لکه سفید روی موها مشاهده کنید به سرعت می‌توانید بخش مورد نظر را آبکشی و رفع کنید.

بهترین برندهای آدامس مو در بازار:

آدامس مو ارایبا مدل S30

آدامس مو لویز مدل ULTRA STRONG

آدامس حالت دهنده مو شوآرزکوف سری اوسیس مدل فیبر فعال

آدامس مو ریواژن مدل spider

آدامس مو سام مدل Definition & Shine

آدامس موی دی داکس مدل Gum

آدامس مو زاین مدل creative

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر