آموزش آب کردن شکم و پهلو با گلپر

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش آب کردن شکم و پهلو با گلپر

عکس, آموزش آب کردن شکم و پهلو با گلپر

شما میتوانید با مصرف چای گلپر چربی های اضافه بدن خود را ذوب کنید و به وزن ایده آل برسید . این نوشیدنی فوق العاده خوشمزه و موثر است .  چای گلپر برای لاغری همچون یک چربی سوز عمل کرده و به کاهش وزن به ویژه در نواحی شکم و پهلو کمک بسیاری می‌کند. اگر شما هم به دنبال یک چربی سوز مناسب و بدون ضرر هستید،  گلپر گزینه مناسبی محسوب می‌شود. اولین قدم برای لاغری، کنترل کردن اشتهای کاذب است. یکی از مهم ترین دلایل اشتهای کاذب، سرد بودن طبع معده است، طبیعت گرم گلپر می‌تواند آن را کنترل کند. قدم دوم برای لاغر شدن، ورزش است، در این میان استفاده از موادی که چربی سوز هستند، می‌تواند روند آب شدن چربی‌ها به ویژه در ناحیه شکم و پهلو را تسریع کند. مطمئنا استفاده از چربی سوز طبیعی که عوارضی برای بدن نداشته باشد نسبت به انواع شیمیایی آن در اولویت قرار دارد. چای گلپر یک چربی سور طبیعی است، به همین دلیل نوشیدن یک فنجان چای گلپر پس از ورزش، باعث افزایش چربی سوزی می‌شود.

طرز تهیه چای گلپر برای لاغری:

گلپر یک قاشق غذاخوری
آب بک لیوان
عسل به مقدار لازم

گلپر و آب را در یک قوری چینی بریزید. آن را روی حرارت ملایم شعله اجاق گاز قرار دهید تا به آرامی به جوش آید. سپس اجازه دهید تا برای ۳۰ دقیقه روی حرارت غیر مستقیم دم بکشد.چای گلپر کمی تلخ است، بنابراین مقدار اندکی عسل به آن اضافه کنید.چای گلپر برای لاغری آماده است و می‌توانید آن را میل کنید.

نکته: استفاده زیاد از این چای، ممکن است در برخی افراد باعث تپش قلب شود. به علاوه به دلیل طبع گرم گلپر، استفاده آن احتمال سقط جنین را افزایش می‌دهد. در نتیجه استفاده از این چای برای بانوان باردار منع شده است.

از آنجا که اسانس گلپر در دانه آن محبوس است، توصیه می‌کنیم دانه گلپر را در هنگام مصرف پودر کنید. به یاد داشته باشید که هر بار به اندازه مورد نیاز گلپر را پودر کنید، زیرا نمی‌توان پودر شده آن را برای مدت زیادی نگهداری کرد.

برای نگهداری از گلپر از ظروف پلاستیکی استفاده نکنید. شیشه های رنگی تیره یا ظروف فلزی با درب محکم، بهترین ظروف برای نگهداری گلپر است. به علاوه گلپر را باید در مکانی بدون نور و رطوبت با دمای خنک نگهداری کنید. به این ترتیب می‌توانید حدود دو سال از آن استفاده نمایید.

از خواص گلپر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمک به آب شدن چربی های زائد بدن

افزایش تعریق

خاصیت ضد میکروبی و ضد عفونی کننده

بر طرف کننده نفخ

تقویت کننده معده و دستگاه گوارش

ادرار آور

تقویت حافظه

کشنده باکتری های بدن

آرامش دهنده اعصاب

درمان سیاهی دور چشم

کاهش دردهای ناشی از رماتیسم

کاهش دردهای عضلانی

شادی آور

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر

سلامت