آموزش آرایش برنزه و تکنیک های خاص آن

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش آرایش برنزه و تکنیک های خاص آن

عکس, آموزش آرایش برنزه و تکنیک های خاص آن

یک آرایش برنزه می تواند شما را جذاب تر کند البته اگر درست انجام شود . در این پست از یاس فان به شما یاد می دهیم که چگونه با آرایش و گریم صورت خود را برنزه کنید. راز آرایش برنزه شیک، مرحله کانتور و هایلات صورت است بدین صورت که باید به درستی آرایش را روی پوست خود محو کنید و حتما هم از براش درست برای محو استفاده کنید.رنگ رژ لب مناسب پوست برنزه، رنگ قرمز براق برای شب و رنگ‌های طبیعی مثل نود در روز می‌باشند.

آرایش برنزه بیشتر از سبک‌های دیگر نیاز به درخشندگی پوست دارد. پس از اینکه صورت را شستید، مرطوب کننده را به صورت خود بزنید و ۱۵ دقیقه صبر کنید و بعد از آن پرایمر بزنید. اینکار باعث می‌شود پوست آماده آرایش کردن شود و از حالت خشکی و مات بودن خارج شود. توجه کنید که پشت پلک‌ها را نیز پرایمر بزنید.حال با استفاده از براش کرم پودر، از مرکز صورت شروع به زدن کرم پودر کنید. برای آرایش برنز نیاز است که رنگ تناژ کرم پودر یک درجه تیره‌تر از رنگ پوست باشد. سپس کرم پودر را به خوبی روی تمام سطوح صورت خود پخش کنید. سعی کنید تا جایی که ممکن است روشنی پوست دیده نشود.با استفاده از کانسلیر، زیر چشم‌ها را روشن‌تر کنید تا آرایش برنز بیشتر مشخص شود. برای اینکار لایه نازکی از کانسیلر را به صورت مثلثی زیر پلک پایین بزنید و با استفاده از براش آن را کاملا محو کنید. سعی کنید تا گونه‌ها را به صورت ملایم روشن‌تر کنید.حال ابروها را به صورت معمول آرایش کنید و بعد با استفاده از سایه چشم صدفی یا طلایی زیر استخوان ابروی خود را روشن و برجسته‌تر کنید. اینکار باعث می‌شود آرایش براق‌تر به نظر برسد.

برای آرایش چشم برنزه، سایه متالیک و بهترین رنگ آرایش چشم رنگ طلایی می‌باشد. رنگ سایه طلایی بر روی پوست‌های تیره درخشش زیبایی ایجاد می‌کند اما می‌توانید از سایه مسی یا برنزی متالیک هم استفاده کنید. برای اینکه چشم برنزه زیباتر به نظر برسد بهتر است ۲ لایه ریمل بزنید تا مژه‌ها به قدر کافی بولد و مشکی شود.قسمت اصلی آرایش برنزه، تکنیک هایلایت و کانتور می‌باشد. برای کانتور صورت، باید کرم کانتوری را انتخاب کنید که از رنگ فونداسیون تیره‌تر باشد. دو طرف پل بینی، گودی زیر گونه، دو طرف پیشانی، کنار ابرو و خط فک را کانتور بزنید و بعد با استفاده از هایلایت، مرکز پیشانی، روی پل بینی، چانه و بالای گونه‌ها را روشن‌تر کنید. برای زیبایی بیشتر بهتر است زاویه لب بالایی را هم کمی روشن‌تر کنید.

 

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر