یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

آموزش آرایش ساده اما زیبای اروپایی

عکس, آموزش آرایش ساده اما زیبای اروپایی
آرایش اروپایی بر خلاف آرایش مردم ایران و آرایش خلیج بسیار لاین و ملایم است . در این آرایش تمرکز روی زیبایی طبیعی است. طبیعی به نظر رسیدن این آرایش یک هنر است. چگونه ما هم آرایشی اروپایی و ساده داشته باشیم. قدم اول داشتن یک پوست سالم و خوب است. پس به جای پوشاندن ایرادهای پوست خود با کرم پودرهای سنگین ایرادهای پوستی را درمان کنید.هر روز صبح، قبل از اینکه شروع به آرایش کردن کنید، برای محافظت از پوستتان، این سه حرکت ضروری را به یاد داشته باشید:اول پاک و ضدعفونی کردن صورت با شیر پاک کن، دوم مرطوب کردن پوست با کرم مرطوب کننده ، و سوم استفاده از کرم ضد آفتاب. اگر دلتان خواست میتوانید هر مواد آرایشی دیگری هم به پوستتان بزنید، اما این سه مورد، مهم ترین مواردی هستند که باید رعایت کنید.هدف از آرایش طبیعی این است که جوری بنظر برسید که انگار هیچ آرایش ندارید. پس اگر در اواسط روز، کرمی که روی صورتتان زده اید، گوشه های بینی یا میان خطوط چهره جمع شود، کل فرایند طبیعی بنظر رسیدن آرایش بی نتیجه خواهد بود. پایه و زیرساخت آرایش بسیار مهم است و انتخاب کرم مناسب باعث میشود پوست تا ساعت ها تازه و سرزنده بنظر بیاید. توجه داشته باشید کرمی که استفاده میکنید حتما مناسب جنس پوستتان باشد.خانم ها اصولا اصلاح رنگ را دست کم میگیرند، اما این کار رنگ مایه ی صورتتان را تنظیم میکند، و مجبور نیستید برای پوشاندن لکه ها و عیب های صورت، قرمزی پوست، و یا تیرگی زیر چشم خود، خیلی از کرم سفید کننده و امثال آن استفاده کنید.رنگ های موجود در کیت اصلاح رنگ به صورت دایره وار هستند، رنگی که در صورت هست و میخواهید آن را اصلاح کنید، را در کیت پیدا کنید و سپس رنگ مقابل آن را برای اصلاح رنگ استفاده کنید (مثلا سیاهی زیر چشم را اگر آبی یا بنفش در نظر بگیریم، باید رنگ متضاد آن یعنی زرد یا هلویی رنگ را انتخاب کنید).بعضی از آرایشگران دوست دارند از کرم هایی استفاده کنند که کمی از رنگ طبیعی پوست شخص روشن تر باشد تا صورتش را درخشان تر و برجسته تر نشان دهد.اما برای اینکه طبیعی بنظر برسید، باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد پوستتان را روشن تر نکنید، چرا که هدف کلی آرایش ملایم و طبیعی آن است که دقیقا شبیه خودتان باشید و فقط عیب های چهره را بپوشانید. بنابراین بهتر است رنگ کرم را بسیار شبیه به رنگ پوست خودتان انتخاب کنید. این کرم ها(کرم گریم) اصولا از کرم های زیرساخت، غلیظ ترند، و باید سعی کنید تا حد امکان کمتر از آنها استفاده کنید. برای پوشاندن سیاهی زیر چشم، لک،جوش، یا قرمزی های صورت، از این نوع کرم استفاده کنید اما آن را به همه ی قسمت های پوست نزنید.
همانطور که میدانید کرم فوندیشن لازمه ی آرایش طبیعی ست، که یک لایه ی ضخیم روی پوست ایجاد میکند. مواد زیرساخت با اینکه پوست صورتتان را فوق العاده عالی می سازد، اما ممکن است چهره ی شما را به طرز مشهودی مصنوعی کند. با این حال، اگر طرفدار پایه و زیرساخت آرایش هستید، باید از موادی استفاده کنید که غلظت کم یا متوسطی داشته باشد و سطح پوستتان را کاملا نپوشاند. اگر هم تمام کرم های زیرساخت برایتان غلیظ و آزاردهنده هستند، میتوانید به جای آن از کرم بی بی، یا مرطوب کننده های رنگی، یا زیرساخت های پودری یا پنکک استفاده کنید. کرم های پودری برای پوست های معمولی و چربمناسب هستند ما اگر پوست خشکی دارید از آنها استفاده نکنید.
رژ گونه ها در بازار رنگ های متنوعی دارند؛ طیف های رنگی مختلف بین صورتی تا قرمز. اما بهترین رنگ رژ گونه برای آرایش ملایم، هلویی یا صورتی پررنگ است. وقتی گونه هایتان گلگون میشود به چه رنگی در می آیند؟ میتوانید تصور کنید اگر رژ گونه تان به همان رنگ باشد، چقدر صورتتان طبیعی بنظر میرسد؟ پس تا حد امکان رژ گونه ای در همان طیف رنگ انتخاب کنید.
شاید فکر کنید سایه ی چشم خیلی برای آرایش طبیعی مناسب نباشد، اما باید بگویم استفاده از سایه چشم در آرایش ملایم الزاما ممنوع نیست و گاهی اوقات می توانید برای اینکه پشت پلک هایتان را کمی برجسته تر، گود تر، یا زاویه دار تر نشان دهید، از سایه های چشم قهوه ای رنگ استفاده کنید که فقط یک یا دو درجه از رنگ پوستتان تیره تر باشد.
بعد از اینکه کرم چشم به پلک هایتان زدید، شروع به سایه زدن بکنید. فراموش نکنید، سایه باید حتما یکدست باشد. به وسیله ی یک عدد پد آنقدر آن راروی پلک بمالید تا کاملا یکدست سود بعد از اتمام کار، به هیچ وجه نباید گوشه های پلک و یا چشم تره تر از بقیه قسمت های آن باشد.برای اینکه خط چشمتان خیلی نمایان نباشد، بهترین کار این است که با یک مداد چشم قهوه ای یا مشکی، داخل چشم(پایین) و بالای چشمتان خط بکشید. سپس چشم هارا محکم ببندید تا رنگدانه های مداد بهریشه های مژه ها هم برسد و سیاهی خط چشم طبیعی تر بنظر برسد. بعد از آن، یک تکه پنبه ی نخی بردارید و تا میتوانید سیاهی های داخل چشم را پاک کنید. با این کار، فقط فاصله ی بین مژه ها سیاه میشود و مژه هارا بصورت کاملا طبیعی پررنگ تر، و چشمهارا زیباتر میکنید، بدون اینکه خطوط پررنگ و مشهوی زیر چشم کشیده باشید.در این نوع آرایش، ریمل کاملا اختیاری ست. اگر از مداد چشم یا سایه ی چشم هم استفاده نکردید، میتوانید با استفاده از ریمل، چشم هایتان را جذاب تر، براق تر، و هشیار تر نشان دهید. یادتان باشد قبل از ریمل زدن حتما با استفاده از فرموژه، موژه هایتان را به سمت عقب فر بدهید، و بعد از آن از هر نوع ریملی که خواستید استفاده کنید. بهتر است فقط یک بار ریمل را روی مژه ها بمالیدف چرا که باعث میشود چشم ها مصنوعی و عجیب غریب نشوند. یادتان که نرفته؟ قرار بود آرایشی طبیعی و ملایم داشته باشیم، درسته ؟باید ابروهایتان را پررنگ کنید تا در مقایسه تا بقیه ی آرایش صورتتان، بی روح و کم پشت بنظر نرسد، مگر اینکه ابروهای خودتان به طور طبیعی پرپشت و مناسب باشد. سایه ابرویی به رنگ موهای سرتان انتخاب کنید و فضاهای خالی و کم پشت ابرو، و بین تار های ابرو را با آن پر کنید. برای اینکه طبیعی باشید، مداد یا سایه ی ابرو را نباید زاویه دار یا خیلی پررنگ بکشید، بلکه باید آن را دقیقا شبیه به شکل طبیعی ابروهایتان بکشید و سعی نکنید حالت ابرو را عوض کنید.دیگر کاملا میدانید که آموزش این نوع آرایش قرار نیست رنگی شبیه به بنفش خیالی یا قرمز آتشین برای لب ها انتخاب کنید. خوشبختانه رژ های MLBB، ، هنوز در بازار پیدا میشود، و انتخاب رنگ رژ لب را برای آرایش طبیعی بسیار ساده تر کرده است. این ها رژ لب هایی هستند با رنگ های طبیعی، اما بسیار زیباتر از رنگ خود لب.

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر