آموزش آرایش صورت پاستیلی بدون خط چشم

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش آرایش صورت پاستیلی بدون خط چشم

عکس, آموزش آرایش صورت پاستیلی بدون خط چشم

یک آرایش فانتزی یا پاستیلی بدون خط چشم با رنگ های شاد و ملایم و داشتن چهره ای شاد و پر انرژی ، در این پست به آموزش آن می پردازیم. گروه‌ رنگ‌های پاستیلی شامل رنگ‌های صورتی، کرم، زرد لیمویی، آبی اقیانوسی، یاسی و تمام رنگ‌های ملایم و شاد و فانتزی است.به یاد داشته باشید که اگر از از رنگ‌های پاستیلی استفاده می‌کنید، باید تمام آرایش با به سبک پاستیلی و هماهنگ شده باشد در غیر این صورت ، آرایش شما شبیه نقاشی دختر بچه‌ها به نظر خواهد رسید. این ارایش خط چشم ندارد و اگر میخواهید خط چشم بکشید باید با سایه ها این کار را انجام دهید. به یاد داشته باشید این سبک آرایش و استایل دارای محدودیت سنی است. بازه سنی مورد استفاده از این سبک آرایش، افراد بین ۲۰ الی ۳۵ سال است.

بلندی مژه‌ها در سبک آرایش پاستیلی بسیار مهم است. پس اگر مژه‌های بلند و خوش فرمی دارید با استفاده از فر مژه و ریمل مژه‌ها را حالت دهید و اگر مژه‌هایتان بلند است ولی هیچ فرمی ندارد، با استفاده از تکنیک لیفت و لمینیت، مژه‌های خود را برای مدت طولانی حالت‌دار کنید.سعی کنید در این روش به صورتی ریمل بزنید که تارهای مژه شما کاملا از هم مجزا باشند و به هیچ وجه به هم نچسبند. برای اینکه مژه‌ها به هم نچسبند می‌توانید طی چند مرحله ریمل بزنید.با استفاده از ریمل، تارهای گوشه‌های چشم خود را حالت دهید و به سمت بیرون بکشید.بعد از خشک شدن مژه‌ها، اینبار تمام مژه‌ها را به سمت بیرون چشم به آرامی ریمل بزنید. اینکار را به آرامی انجام دهید تا تارهای مژه به هم نچسبد.اجازه دهید تارهای مژه کاملا خشک شود. اگر تارهایی به هم چسبیده اند، با سوزن آنها را از هم جدا کنید.اینبار یک لایه دیگر ریمل ضد آب به مژه‌ها بزنید و تا جایی که می‌توانید ، با استفاده از ریمل، تارها را بلندتر کنید.در این سبک آرایش شما باید کاری کنید که درشتی چشم‌ها تنها عناصری باشند که در صورت می‌درخشند.پس سعی کنید با استفاده از تکنیک‌هایی که قبلا در موتن‌رو معرفی کرده‌ایم، چشمان خود را درشت‌تر جلوه دهید و باقی عناصر صورت را کمرنگ‌تر جلوه دهید‌.

در این سبک آرایش احتیاجی ندارد که گونه‌ها را رنگ‌آمیزی کنید، استفاده کمی رژ گونه کمرنگ هلویی و صورتی براق ، همچنین استفاده از هایلایتر بالای استخوان گونه می تواند شما را چندین برابر جذاب کند.برجسته نشان دادن گونه‌ها خیلی به نفع شما نیست . در این نوع استایل، زوایای تند صورت نباید خود را برجسته نشان دهند.سعی کنید رژ لب خود را با رژ گونه خود هماهنگ انتخاب کنید.

در آرایش‌های پاستیلی باید از رنگ‌های استفاده کنید که در پالت بالا به شما معرفی کردیم. در نتیجه استفاده از رنگ‌های صورتی، گلبهی، نارنجی کمرنگ، یاسی و رز گلد می‌تواند نمای استثنایی را به شما هدیه دهد.در پایان کار خود می‌توانید از برق لب استفاده کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر