آموزش خواندن ذهن دیگران با این ترفند های خاص

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش خواندن ذهن دیگران با این ترفند های خاص

عکس, آموزش خواندن ذهن دیگران با این ترفند های خاص
تسلط بر ذهن دیگران وخواندن افکار آنها کاری است بسیار جالب و هیجان انگیز … ترفندهای مخصوص روان شناسی در این خصوص را برای شما در این پست قرار داده ایم . ترفند اول که بسیار ساده می باشد این است که اگر فکر می‌کنید که کسی از جای دیگر به شما نگاه می‌کند و یا می‌خواهید از این موضوع سر در بیاورید که شخص دیگری به شما نگاه می‌کند یا خیر؟ فقط خمیازه بکشید و به اطراف نگاه کنید. اگر کسی به شما نگاه کند، او هم خمیازه خواهد کشید چراکه خمیازه مُسری است.
برای اینکه بفهمید شخصی شما را دوست دارد یا خیر؟ یک کلمه یا عبارت را انتخاب کنید. هر بار که او از این کلمه یا عبارت استفاده می‌کند، با سر اشاره کنید و به او لبخند بزنید . اگر او شما را دوست داشته باشد، از این کلمه، بیشتر استفاده می‌کند.
دیگران را وادار کنید که وسایلتان را بیاورند، اگر می‌خواهید بدون این که یک شخص متوجه شود، وسایلتان را برای شما بیاورد، فقط سر صحبت را با او باز کنید و هنگام صحبت کردن، به آرامی یک وسیله را به او بدهید.اغلب اوقات، همراهانتان با آغوش باز وسیله را می‌گیرند و حتی برای چند لحظه و یک استراحت کوتاه هم شده، آن را روی زمین نمی‌گذارند و باید به یاد داشته باشید که این روش فقط روی کسانی جواب می‌دهد که به شما نزدیک هستند.
کاری کنید که دیگران به شما «بله» بگویند،برای این که بتوانید دیگران را برای انجام دادن کاری و کمک به خودتان متقاعد کنید می‌توانید از عبارت «به کمک شما احتیاج دارم …» استفاده کنید، چون در این صورت، اگر طرف مقابل، خواسته شما را در کند، باز هم احساس گناه می‌کند.با این حال، برای قرض گرفتن پول یا درخواست کردن، از این ترفند استفاده نکنید، زیرا با این کار، تاثیر بدی روی مخاطب می‌گذارید.وقتی به حرف‌های دوستانتان گوش می‌دهید، جملاتشان را برای خودشان بازگو کنید.این ترفند به طور ناخودآگاه در ذهن مخاطبتان القا می‌شود که شما یک شنونده عالی هستید، اما نباید در این کار زیاده‌روی کنید که او فکر کند شما در حال درست کردن غلط‌هایش هستید.زمانی که می‌خواهید فرزندتان را راضی کنید تا چیزی که دوست ندارد را بخورد، مقدار بیشتری از آن چیز را برایش در نظر بگیرید، چون با این راه، شما به جای او تصمیم گرفته‌اید که این کار را انجام دهد.اگر به یک موسیقی فکر می‌کنید که به شدت شما را آزار می‌دهد، اما نمی‌توانید آن را از ذهنتان بیرون کنید، تنها کافی است که به پایان آن موسیقی فکر کنید.با توجه به اثر زیگارنیک، مغز ما تمایل دارد چیزهایی که ناتمام گذاشته‌ایم را به خاطر بسپارد.بنابراین، دفعه دیگر که با آهنگی آزار دهنده در ذهن خود درگیر شدید، به پایان آهنگ فکر کنید که به احتمال زیاد، با این کار، آن موسیقی را از ذهن خود بیرون خواهید کرد.
اگر می‌خواهید مردم با شما موافقت کنند، فقط هنگام صحبت سر تکان دهید. با این کار، به شنوندگان علامت می‌دهید که “هرچه می‌گویید درست است”.
وقتی می‌خواهید مردم حرف‌های شما را جدی بگیرند، به آن‌ها بگویید پدرتان این را به شما یاد داده است.مردم به طور طبیعی توصیه‌های والدین را باور می‌کنند. باز هم، در این کار زیاده‌روی نکنید وگرنه مردم تصور بدی از والدین شما پیدا می کنند.زمانی که دارید بازی سنگ، کاغذ، قیچی انجام می‌دهید، از حریف خود یک سؤال دلخواه بپرسید چرا که به این ترتیب، حواس او پرت می‌شود و حتما قیچی را نشان خواهد داد.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر