آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری

عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری

برای درست کردن دریم کچر زیبایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید با این آموزش در یاس فان همراه شوید. نخست توضیحات آموزشی :

وسایل لارم :

سوزن و نخ ، حلقه چوبی یا فلزی با قطر دلخواه
قیچی ، چسب مناسب
آویز ، تعدادی پر ، تعدادی مهره یا سنگ تزیینی
یک نوع بند مانند بند چرم، بند جیر، نخ کاموا یا نخ ضخیم ، دم باریک یا موچین
میل قلاب بافی ، حلقه و قلاب زیورآلات
در صورت تمایل می‌توانید رنگ پر، کاموا و قطعات زیورآلات مانند سنگ یا مهره‌هایی را که استفاده می‌کنید را با دقت انتخاب و با هم ست کنید.

ابتدا سر نخ یا بند چرمی را محکم به حلقه متصل کنید. وقتی که از محکم شدن آن مطمئن شدید، آن را دور تا دور حلقه بپیچانید به طوری کخ کل حلقه با آن پوشانده شود.برای این کار بهتر است از نخ یا بند‌های یک الی دو متری استفاده کنید تا عبور بند از داخل حلقه آسان‌تر شود. برای هر تکه بند نیز می‌توانید سر و انتهای آنرا مانند شروع کار به حلقه بچسبانید.

یک تکه نخ را زیر بند آویز دریم کچر گره بزنید؛ و مطابق تصویر یک چند ظلعی منتظم داخل حلقه تشکیل دهید. دوباره همین کار را تکرار کنید با این تفاوت که نخ را به دور اضلاع چند دضلعی بپیچانید. این کار را تا جایی ادامه دهید تا چند ضلعی به کوچکترین حالت ممکن خود برسد. حین عبور دادن نخ می‌توانید مهره‌های متفاوت پلاستیکی، فلزی و چوبی را در میانه‌های تاری که می‌بافید جای دهید.برای آنکه اضلاع چند ضلعی به هنگام کار شل نشود می‌توان زمانیکه دوباره به محل گره نخ رسیدید مجددا آنرا به حلقه گره بزنید. همچنین به جهت چرخش نخ دور میله دقت کنید.

برای قسمتی که پس از ساخت دریم کچر قرار است از دیوار آویزان شود، یک تکه نخ و یا بند چرم را همراه یک الی دو عدد مهره و یا سنگ تزئینی به بالای حلقه متصل کنید. به عنوان مثال به عکس زیر توجه کنید:

سه تکه نخ بافته شده و یا بند چرم را به طول دلخواه در حدود ۴۰ یا ۵۰ سانتی متر جدا کرده و به صورت متقارن در قسمت پایین دریم کچر آویز کنید. به صورت دلخواه می توانید مهره یا سنگ تزئینی به آنها اضافه نمایید.در پایان کار می‌توانید آویز‌های دلخواه و مهره‌های بیشتری را به بند‌ها اضافه کرده و همچنین پر‌های زیبا را با استفاده از چسب در انتهای هر بند آویزان کنید. در ادامه می‌توانید نمونه‌های آماده شده‌ای از دریم کچر را مشاهده نمایید.

عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری عکس, آموزش دریم کچر برای پشت در به صورت توضیحی و تصویری

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر