آموزش دسر انبه با خامه صبحانه

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش دسر انبه با خامه صبحانه

عکس, آموزش دسر انبه با خامه صبحانه

مواد لازم

وانیل : ۱/۲ قاشق چایخوری……………….آب سرد : ۱/۲ پیمانه

خامه صبحانه : یک پیمانه…………………انبه : دو عدد

شیر : سه پیمانه…………………پودر ژلاتین : سه قاشق سوپخوری

شکر : ۱/۲ پیمانه

ابتدا پودر ژلاتین و آب سرد را درون ظرفی مناسب بریزید و برای حل شدن و شفاف شدن پودر ژلاتین ظرف حاوی این پودر را روی بخار سماور و یا کتری قرار دهید.در مرحله بعدی طرز تهیه دسر انبه پوست انبه ها را با کمک چاقو بگیرید.سپس هسته انبه ها را بیرون آورید و آن ها را خرد کنید.

تکه های انبه را درون مخلوط کنید بریزید.شیر و شکر را به تکه های انبه اضافه کنید و شیر و شکر را به خوبی با انبه های خرد شده مخلوط نمایید سپس وانیل و خامه را به مخلوط مواد دسر انبه اضافه کنید و مواد دسر را با خامه و وانیل مخلوط کنید. در این مرحله از دستور تهیه دسر انبه پودر ژلاتین حل شده را به مخلوط مواد دسر بیفزایید و دوباره مواد دسر را هم بزنید تا با یکدیگر به خوبی مخلوط شوند.

بعد از آماده شدن مایه دسر آن را درون قالب مخصوص دسر بریزید و روی قالب را سلفون بپوشانید سپس قالب دسر را به مدت ۴ ساعت درون یخچال قرار دهید تا دسر انبه خودش را بگیرد و به خوبی سفت شود.

می توانید بعد از گذشت ۴ ساعت قالب حاوی دسر انبه را از درون یخچال بیرون آورید و دسر انبه را درون ظرف مناسبی برگردانید و آن را با کمک ترافل و چیپس شکلات و … به زیبایی تزیین کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر