آموزش دقیق درست کردن مرغ تاکو

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش دقیق درست کردن مرغ تاکو

عکس, آموزش دقیق درست کردن مرغ تاکو

مواد لازم:

سیر رنده شده…………… ۳ حبه

سس چیلی………….. نصف قاشق چای خوری

روغن…………. دو قاشق غذاخوری

سس ماهی…………… یک قاشق غذاخوری

لیمو ترش……………… ۱ عدد

گشنیز تازه خرد شده…………….. ¼ پیمانه

پیازچه خرد شده…………….. ۱ عدد

سس سویا…………. ۲ قاشق چای خوری

فلفل قرمز خرد شده………… ۱ عدد

سینه مرغ ……………۴۵۰ گرم

نان تورتیلا …………..۱۶ عدد

آب نیمی از لیموترش را بگیرید نصف دیگر آن را سالم نگه دارید. در یک کاسه بزرگ، مرغ، گشنیز، پیازچه، سیر، یک قاشق غذاخوری آب لیموترش، سس ماهی، سس سویا، فلفل و سس چیلی را با یکدیگر مخلوط کنید.

روی آن‌ها را بپوشانید و به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید تا مواد به خورد هم بروند.در یک تابه بزرگ، مخلوط مرغ را در روغن داغ روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه تفت دهید تا رنگ مرغ‌ها سفید شوند. به طور مرتب هم بزنید. برای سرو، دو لایه نان تورتیلا در بشقاب قرار دهید. روی آن‌ها مخلوط مرغ بریزید و روی آن مقداری سالاد کلم بگذارید. آن‌ها را با لیموترش سرو کنید.

برای سالاد کلم به یک کلم کوچک رنده شده، یک عدد پیاز قرمز ریز شده، یک پیمانه هویج رنده شده، دو ساقه کرفس ریز شده، یک پیمانه شکر سفید، یک پیمانه سرکه سفید، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون، یک قاشق غذاخوری نمک، یک قاشق غذاخوری خردل و فلفل سیاه نیاز دارید.

در یک کاسه بزرگ کلم، پیاز، هویج و کرفس را با یکدیگر مخلوط کنید. یک پیمانه شکر را اضافه کنید و هم بزنید. در یک قابلمه کوچک، سرکه، روغن، پودر خردل و فلفل را با یکدیگر مخلوط کنید. شعله را زیاد کنید تا بجوشد. مایه داغ را روی مخلوط کلم بریزید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر