آموزش رایگان گریم صورت از قدم اول و زیر سازی

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش رایگان گریم صورت از قدم اول و زیر سازی

عکس, آموزش رایگان گریم صورت از قدم اول و زیر سازی

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه صورت خود را گریم کنید ؟ شما نمی توانید بدون زیر سازی موفق به یک گریم زیبا در صورت خود شوید. مثلا برای گریم عروس مهم است که شما اول زیر سازی درستی داشته باشید. مهمترین نکته این است که مواد پوستی را به این ترتیب روی صورت بزنید ابتدا پرایمر بعد تصحیح کننده رنگ سپس کرم پودر و پس از آن کانسیلر.برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن پیشنهاد میکنیم که پیش از هر کاری ابتدا پوست را تمیز کرده و در صورت نیاز لایه برداری کنید. سپس با مرطوب کننده خوب پی اچ پوست را متعادل کنید. و بعد سراغ پرایمر بروید.سعی کنید پرایمر را بیشتر در نقاطی استفاده کنید که منفذ پوست باز یا مشکلات پوستی مثل اسکار یا جوش دارد و تمرکز خود را روی ناحیهT صورت بگذارید.چند نمونه از بهترین پرایمر های آرایشی ، پرایمر بنفیت، میکاپ فکتوری و مک هستند.

حالا وقت آن است که با استفاده از کانسیلر رنگی و تصحیح کننده رنگ مشکلاتی پوستی را کاور کنیم. روش این کار بسیار ساده است برای پوشانده گودی و سیاهی دور چشم از رنگ نارنجی یا هلویی برای پوشاندن قرمزی جوش و لک از کانسیلر سبز و برای پوشاندن لک ها ی زرد از کانسیلر بنفش استفاده میکنیم. برای پوشش دهی بهتر مشکلات پوستی میتواینم از کامفولاژ استفاده کنیم و مشکلات پوستی عمده را با استفاده از رنگ های موجود در پالت کامفولاژ محو کنید.به خاطر داشته باشید که برخی از کانسیلر ها دارای رنگدانه های نارنجی هستند و نیازی به افزودن رنگ نارنجی زیر آن نیست.

در این مرحله باید با توجه به جنس پوست، مشکلات پوستی و رنگ طبیعی پوست فاندیشن یا همان زیر ساز مناسب پوست را انتخاب میکنیم. کرم پودر های متنوعی دی بازار وجود دارند که برای پوست های مختلف با اهداف گوناگون از استفاده روزمره تا پوشش دهی قوی برای گریم را شامل میشود. بهتر است چند رنگ و مارک مختلف کرم پودر در دسترس داشته باشید و برای رسیدن به بترین نتیجه ممکن گاهی مجبور میشوید روی یک پالت چند رنگ را با هم ترکیب کنید تا به نتیجه مورد نظر برسید. برای اینکار باید به دنیای رنگ شناخت کافی داشته باشید و بدانید تون و لوم هر رنگی چیست و هر رنگی با چه رنگی خنثی میشود یا تاثیر و عمقش افزایش میابد در زیر سه نمونه فاندیشین (کرم پودر) خوب با پوشش دهی بالا برای میکاپ و گریم را میبینیم که از مارک های مک میکاپ فکتوری و استی لادر هستند.برای زدن کرم پود از مرکز صورت شروع کنید و به اطراف بروید. دقت داشته باشید که زیر ساز را یکدست و یکنواخت در کل صورت از چانه تا نزدیک گوش پخش کنید. حتما مقداری از کرم پودر را به گردن بزنید تا رنگش با صورت تفاوت فاحشی نداشته باشد. با براش آرایشی یا پد به خوبی در تمام نقاط مورد نیاز بزنید تا هرگونه خطی از بین برود. میتوانید به جای کرم پودر معمولی از پن استیکی کانتورینگ یا فون های مختلف گریم استفاده کنید.کانتورینگ صورت جزو جدایی ناپذیر آرایش حرفه ای این سالهاست. به خاطر داشته باشید که استفاده از یک محصول خوب و پخش یکنواخت آن به قرینه سازی و متعادل کردن چهره کمک میکند. هرگونه اشکال ساختاری در صورت را میتوانید با کانتور کردن از بین برده یا حداقل کم کنید.سه نوع از محصولات کانتورینگ خوب شامل پالت کانتور میکاپ فکتوری، پالت کانتوریگ آناستازیا و مارک کلینیک است.

ر این مرحله نوبت آن رسیده تا از کانسیلر استفاده کنید. ترجیح بر این است که کانسیلر در آخرین مرحله انجام شود تا کاور نهایی دور چشم انجام شود. میتوانید از کانسلر به عنوان پایه سایه چشم هم استفاده کنید. بنابراین مقداری از آن را به پلک بزنید و به خوبی محو کنید. همچنین میتوانید از کانسیلر برای روشن کردن تیغه بینی و گوشه چشم هم استفاده کنید.کانسیلر میبی لاین و نیکس جزو مارک های برتر کانسیلر هستند.

پودر فیکساتور یا پودر بیکدقت کنید که استفاده از پودر بیک به عنوان روشن کننده و ابزار کانتور نیازمند زمان است و باید بین ۵ تا ۱۰ دقیقه برای جذب پودر روی نقاط مد نظر صبر کنید. اما میتوانید برای فیکس کردن آرایش به راحتی با یک براش پهن و نرم مقدار مناسبی از پودر فیکساتور را به سرتاسر صورت بزنید.از مارک های خوب پودر بیک میتوان به مارک مک، فلورمار و لورا مرسیر اشاره کرد.

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر

آرایشی