آموزش لایه برداری و درخشان کردن پوست با گیلاس

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش لایه برداری و درخشان کردن پوست با گیلاس

عکس, آموزش لایه برداری و درخشان کردن پوست با گیلاس
فصل تابستان است و فصل گیلاس های قرمز . فرصت را از دست ندهید و با این گیلاس های خوشمزه ماسک بسیار مفید برای پوست خود درست کنید. اسکراب ها و ماسک های گیلاس نیز به صورت آماده در داروخانه ها موجود می باشد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید ولی استفاده از مواد طبیعی برای پوست بهتر می باشد . در این پست آموزش دو ماسک متفاوت با گیلاس که اولی با هدف درخشان کردن پوست و دومی با هدف لایه برداری پوست یادداده شده است را برای شما قرار داده ایم.

ماسک گیلاس برای براق و درخشان شدن پوست :

یکی از مواد براق کننده صورت که فواید بسیار زیادی دارد توت فرنگی می باشد و اگر دوست دارید پوستی جذاب و جوان نیز داشته باشید می توانید گیلاس و توت فرنگی را با هم استفاده کنید.
مواد لازم
گیلاس ۶ عدد
توت فرنگی ۳ عدد
گلاب ۱ قاشق چای خوری
طرز تهیه و استفاده:مواد گفته شده را با همین نسبت با یک دیگر ترکیب کنید و بگذارید ۵ دقیقه درون یخچال بماند.بعد از ۵ دقیقه می توانید این ترکیب را بر روی صورت خود قرار دهید و اجازه بدهید ۳۰ دقیقه بماند.بعد از مکدت زمان گفته شده می توانید صورت خود را با آب سرد شسته و با استفاده از یک حوله تمیز خشک کنید.

ماسک لایه بردار با گیلاس :

لایه برداری گیلاس خوب است اما اگر آن را با مواد دیگری ترکیب کنید می توانید یک اسکراب فوق العاده تهیه کنید که هیچ مواد نگهدارنده ای ندارد و شما می توانید بدون نگرانی نسبت به حساسیت های پوستی از آن استفاده کنید.
مواد لازم
گیلاس ۶ عدد
ماست ۲ قاشق غذا خوری
شکر ۳ قاشق چای خوری
طرز تهیه و استفاده
برای استفاده از این ماسک گیلاس لازم است تا ابتدا گیلاس ها را خوب بشویید و آن ها را له کنید.
بعد از له شدن کامل گیلاس ها می توانید شکر را به همراه ماسک به آن اضافه کرده و خوب هم بزنید.
این ماسک را برای لایه برداری بهتر به صورت دایره ای بر روی پوست صورت و گردن خود بزنید و اجازه بدهید نیم ساعت بماند.بعد از ۳۰ دقیقه می توانید صورت و گردن خود را با آب ولرم بشویید.
نکته : بهتر است برای این ماسک از شکر های دانه درست استفاده کنید و در صورت عدم دسترسی به این نوع شکر می توانید از شکر های معمولی هم استفاده کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر