آموزش پیدا کردن آدرس ایمیلی که به نام ما ثبت شده و قبلا ساخته ایم

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش پیدا کردن آدرس ایمیلی که به نام ما ثبت شده و قبلا ساخته ایم

عکس, آموزش پیدا کردن آدرس ایمیلی که به نام ما ثبت شده و قبلا ساخته ایم
در زمان های گذشته ایمیلی ساخته اید و الان فراموش کرده اید آدرس آن چه بوده است ؟ به خاطر ندارید چه ایمیل هایی به حساب شما ساخته شده است ؟  آدرس ایمیل خود را به مراکز مهمی داده اید و الان نمی دانید آن ایمیل چه بوده است ؟ دوست دارید بدانید چه ایمیل هایی به حساب شما ساخته شده است ؟ پس با این آموزش در یاس فان همراه شوید .
برای شناسایی آدرس ایمیل خود لازم است به بخش سرویس ارائه دهنده ایمیل خود بروید و مراحل زیر را دنبال کنید.
یک پیام ایمیل جدید را باز کنید.به دنبال نواری باشید که از From شروع می‌شود. این نوار آدرس ایمیل شما را دارد. اگر بیش از یک آدرس ایمیل برای ارسال تنظیم شده باشد، معمولاً هنگام نوشتن ایمیل، به عنوان گزینه‌های منو در نوار From ظاهر می‌شوند. تمام آدرس‌های ایمیل ذکر شده مال شماست. می‌توانید از هر یک از آن‌ها استفاده کنید و بفهمید که چند ایمیل دارید.
اگر بنا به هر دلیل آدرس ایمیل خود را فراموش کرده اید، باید بدانید که سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل امکان بازیابی ایمیل‌های فراموش شده را برای شما فراهم کرده اند.
بازیابی ایمیل فراموش شده در سرویس جیمیل gmail
اولین کاری که باید انجام دهید بازدید از صفحه بازیابی حساب Google است.در آنجا، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی continue کلیک کنید. بر روی گزینه I don’t know برای گذر واژه کلیک کنید.در بخش بعدی عبارت Enter your phone number or recovery email نوشته شده است. در این قسمت گوگل از شما می‌خواهد شماره موبایل یا آدرس ایمیل ریکاوری را که هنگام ساخت ایمیل از شما درخواست شده، وارد کنید. پس از وارد کردن یکی از موارد گزینه Next را انتخاب کنید.در بخش بعد باید نام و نام خانوادگی را که برای آدرس ایمیل فراموش شده وارد کرده بودید را بنویسید. سپس بر روی گزینه Next کلیک کنید.اگر نام و نام خانوادگی وارد شده صحیح باشد وارد صفحه‌ای جدید Get a verification code می‌شوید. در این صفحه باید گزینه Send را کلیک کنید تا کد فعال سازی گوگل از طریق پیامک به شماره موبایل شما ارسال شود.کد ارسال شده را در صفحه Enter the code وارد نمایید و بر روی گزینه Next کلیک کنید.با وارد کردن کد ارسالی گوگل، ایمیل فراموش شده برای شما ظاهر می‌شود تا به آن دسترسی پیدا کنید.
بازیابی ایمیل فراموش شده در سرویس یاهو میل Yahoo Mail
ابتدا از طریق Yahoo mail گزینه sign in را انتخاب کنید.گزینه I cannot access my account را در صفحه‌ای که باز می‌شود انتخاب کنید.در این مرحله از شما دلیل بازیابی را سوال می‌کند که با دو گزینه مواجه می‌شوید. My account may have been compromised و I have a problem with my password.گزینه I have a problem with my password را انتخاب کنید و Next را بزنید.در قسمت بعدی صفحه جدیدی باز می‌شود که از شما می‌خواهد آدرس ایمیل خود و کد امنیتی را وارد کنید. سپس Next را بزنید.صفحه How do you want to reset your password باز می‌شود.اگر قبل از فراموش شدن رمز، ایمیل ریکاوری معرفی کرده باشید، رمز‌ها به ایمیلتان ارسال می‌شوند.ولی اگر ایمیل ریکاوری را وارد نکرده بودید، باید به سوالات امنیتی که هنگام ایجاد اکانت پاسخ داده اید، همان جواب‌ها را بدهید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر