آموزش یک میان وعده شیک برای برانچ

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش یک میان وعده شیک برای برانچ

عکس, آموزش یک میان وعده شیک برای برانچ

مواد لازم برای تهیه مربای توت فرنگی

توت فرنگی………….. پنج عدد

کره…………… ۱۰۰ گرم

شکر قهوه‌ای…………… یک فنجان

شکر…………. سه قاشق غذاخوری

آب پرتقال…………….. دو قاشق چای‌خوری

مواد لازم برای تهیه نان تست مخصوص

آب پرتقال…………….. یک قاشق غذاخوری

پودر وانیل…………… یک قاشق چای‌خوری

خلال پوست پرتقال ………………..یک قاشق مرباخوری

نمک…………… به مقدار لازم

نان تست فرانسوی ………………۵۰۰ گرم

تخم مرغ …………….پنج عدد به اضافه دوعدد زرده

شکر……………… دو قاشق غذاخوری

شیر توت فرنگی……………… سه فنجان

حداقل از ۲ تا ۴ ساعت قبل فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد گرم کنید. تکه‌های نان را روی سینی فر که از قبل روی آن کاغذ روغنی قرار داده‌اید بچینید. بعد از قرار دادن سینی داخل فر گرم، فورا فر را خاموش کنید و بگذارید ۲۰ تا ۳۰ دقیقه نان‌ها داخل فر بمانند تا بر اثر گرما خشک شوند. می‌توانید به جای این کار از دستگاه تُستِر استفاده کنید.تخم‌مرغ‌ها را به همراه زرده اضافی و شکر هم بزنید تا نرم و یکدست شوند. شیر توت فرنگی، آب پرتقال، وانیل، خلال پوست پرتقال و نمک را به تخم‌مرغ‌ها اضافه کنید.

نان‌های تست شده را کف یک تابه بزرگ بخوابانید، مخلوط به دست آمده را روی آن بریزید و ۱۵ دقیقه کنار بگذارید. نان‌ها را پشت و رو کنید و ۳۰ دقیقه دیگر هم به حال خود بگذارید. می‌توانید روی آن‌ها را بپوشانید و شب داخل یخچال قرار دهید.

مربای توت فرنگی

توت فرنگی‌ها، شکر و آب پرتقال را در یک کاسه با هم مخلوط کنید و به مدت ۳۰ دقیقه در دمای اتاق کنار بگذارید تا توت فرنگی‌ها آب بیاندازند و نرم شوند.فر را کمی زودتر با ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد گرم کنید. کره را در یک ماهیتابه کوچک با حرارت زیاد گرم کنید، سپس شکر قهوه‌ای را به آن اضافه کنید و هم بزنید تا نرم شود.

یک کاغذ روغنی را روی یک پد سیلیکونی آشپزی قرار داده، مخلوط شکر را به طور مساوی روی آن بریزید، نان‌های خیس شده را روی شکر‌ها قرار دهید و در آخر ۲۰ دقیقه داخل فر بگذارید تا طلایی شوند و پف کنند.نان‌های تست را در حالی که سمت شکری آن‌ها رو به بالا است در ظرف مخصوص سرو کنید و روی آن‌ها را با مربای توت فرنگی که درست کرده‌اید بپوشانید.تهیه این دسر دو ساعتی وقت لازم دارد، اما نتیجه آن بسیار لذت بخش است.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر