یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
سلامت

آمپول آپوتل برای قطع سریع تب و درد

عکس, آمپول آپوتل برای قطع سریع تب و درد

یکی از داروهایی که می تواند به سرعت پس از تزریق تب را قطع کرده و درد را ساکت کند ، آمپول آپوتل است که در موارد زیر تجویز می شود :

درمان دردهای خفیف تا متوسط، خصوصا بعد از اعمال جراحی

درمان سریع‌الاثر تب

تسکین اورژانسی هیپرترمی (افزایش کنترل نشده دمای بدن)

پزشکان برای درمان موقتی درد‌های خفیف تا متوسط مخصوصاً بعد از عمل جراحی از آمپول آپوتل ۱ گرم و ۶.۷ میلی لیتر استفاده می‌کنند؛ همچنین آمپول آپوتل برای درمان سریع‌الاثر تب نیز کاربرد دارد. دکترها زمانی آمپول آپوتل را تجویز می‌کنند که استفاده از نمونه‌های دارویی دیگر امکان‌پذیر نباشد. نحوه تزریق امپول آپوتل را پزشک معالج مشخص می‌کند؛ در برخی موارد به‌صورت عضلانی و در موارد دیگر در سرم تزریق می‌شود. از خوددرمانی با آمپول آپوتل پرهیز کنید؛ استفاده از این دارو حتماً باید زیر نظر دکتر متخصص انجام بگیرد.

آمپول آپوتل نوعی داروی ضد درد و استامینوفن است که خواص ضد تب نیز دارد. پزشکان برای کاهش درد بیماران پس از عمل جراحی نیز آمپول آپوتل را تجویز می‌کنند. مصرف خودسرانه از آمپول آپوتل ۱ گرم و ۶.۷ میلی لیتر ۳ عددی به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود. استفاده از آمپول آپوتل حتماً باید زیر نظر پزشک و با تجویز مستقیم او انجام شود.

عوارض آمپول آپوتل
استفاده از آمپول آپوتل عضلانی ممکن است با کاهش فشارخون، خستگی شدید و تهوع همراه باشد. در صورت بروز هر یک از این علائم پس از تزریق آمپول آپوتل حتماً پزشک معالج را مطلع کنید. استفاده از آمپول آپوتل بدون تجویز دکتر ممنوع است. برای پیشگیری از عوارض آپوتل حتماً آن را زیر نظر پزشک و با تجویز مستقیم او استفاده کنید.

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر