آنچه که از کلینزر ناخن میخواهی بدانی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آنچه که از کلینزر ناخن میخواهی بدانی

عکس, آنچه که از کلینزر ناخن میخواهی بدانی

برخی افراد به جای کلینزر ناخن از الکل یا لاک پاک کن استفاده  می کنند. اما این محصولات جایگزین مناسبی برای پاک کننده ناخن نیستند. زیرا باعث می شوند براقیت ژل کم تر شده و در نتیجه لاک شما کدرتر شود. اما اگر کلینزر ندارید، می توانید از یک دستمال مرطوب بدون پرز با الکل ۹۱ درصد استفاده کنید. از پاک شدن لاک نترسید. اگر لاک ژل را به طور کامل در دستگاه خشک کرده باشید، با این کار از بین نمی رود. همچنین، می توانید سطح چسبنده لاک ژل خود را با مقداری لاک پاک کن بدون استون پاک کنید.

کلینزر ناخن نوعی محلول پاک کننده است که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. اما نقش آن در صنعت زیبایی و آرایشی چیست؟ این محصول یکی از بخش های مهم و جدانشدنی در خدمات ناخن است. از کلینزر ناخن قبل از کاشت اکریلیک یا ژلیش ناخن، برای پاک کردن آلودگی، چسبندگی، و چربی روی سطح ناخن استفاده می شود.این محصول پاک کننده در واقع ناخن شما را تمیز کرده و برای کاشت یا انواع روش طراحی آماده می کند. حتی اگر قصد دارید با استفاده از لنز ناخن و در خانه ناخن های خود را دیزاین کنید، استفاده از این محصول تاثیر قابل توجهی بر زیبایی نتیجه کار شما خواهد داشت.

کلینزر ناخن ژلیش چیست؟
پاک کننده ناخن ژلیش محصولی جدید از برند ژلیش است که لاک را از روی ناخن پاک می کند. کلینزر را روی ناخنتان بزنید، بگذارید خشک شود و سپس مانند لاک ناخن آن را جدا کنید. این یک راه سریع برای ریموو رنگ های مختلف از روی ناخن است.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر