آیا می توانم هر روز پودر پر پشت کننده مو بزنم

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا می توانم هر روز پودر پر پشت کننده مو بزنم

عکس, آیا می توانم هر روز پودر پر پشت کننده مو بزنم

این روزها پودرهای پر پشت کننده مو  که معروف ترین آنها تایپک و پرفکت است بسیار طرفدار پیدا کرده است. این پودرها و اسپری ها می توانند به سرعت قسمتهای خالی مو را پوشانده و سفیدی سر را مخفی کنند. در تمام جهان این پودرها و اسپری ها جزو پر فروش ترین محصوصلات زیبایی پوست و مو هستند. کسانی که از این پودرها استفاده میکنند اغلب به صورت روزانه و همیشگی از آن بهره می برند.

مزایای این پودرها و اسپری ها :

این محصولات هرگز به فولیکول مو نمی‌رسند.

با شستشو ساده می‌تواند به راحتی از موی سر جدا شود و نیاز به چنگ زدن موها ندارد.

پودر پرپشت کننده به ساقه‌های تک تک موها متصل می‌شود و هر تار مو را ضخیم‌تر نشان می‌دهد. این پوشش کاملا طبیعی به نظر می‌رسد و تا زمانی که سر را نشویید و شامپو نزنید، روی موها باقی می‌ماند.

عوارض جانبی پودرهای پرپشت کننده

در تهیه پودر تاپیک از آمونیوم کلراید استفاده می‌شود و این ماده باعث بروز عوارض مختلف در برخی از مصرف کنندگان می‌شود. گرفتگی عضلات،تنفس نامنظم،ضربان قلب آهسته یا نامنظم، سردردهای مزمن ، آسم ، کما از عوارض زیاد شدن این ماده سمی است.

ایا می توانم هر روز از این محصولات استفاده کنم ؟

اگر شما میخواهید هر روز از این محصولات استفاده کنید باید نکات ایمنی را رعایت کنید. بهتر است کاملا دهن و بینی خود را بپوشانید تا این پودرها یا اسپری ها وارد مجاری تنفسی شما نشوند. هر چند وقت یکبار به آرامی با گوش پاک کن پودرهای وارد شده به گوش را خالی کنید. پس از هر بار استفاده آب خالی را در ته گلوی خود غرغره کرده و بیرون بریزید. بینی خود را با آب ولرم کاملا شستشو دهید.

 

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر