از پروتز ابرو و روش نصب آن چه می دانی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

از پروتز ابرو و روش نصب آن چه می دانی

عکس, از پروتز ابرو و روش نصب آن چه می دانی

پروتز ابرو یکی دیگر از محصولات زیبایی است که برای افرادی که ابروهای کم پشتی دارند استفاده می شود. در واقع پروتز های ابرو ، ابروان مصنوعی هستند که با چسب به ابروی شما چسبیده می شوند. اگر از ابروهای خود راضی هستید و فقط مقداری جای خالی دارد هرگز از این روش استفاده نکنید .(پرپشت کردن سریع ابرو با آلوئه ورا و روغن نارگیل)

این ابروها برای کسانی مناسب است که دیگر امیدی به داشتن ابرو ندارند.این محصول برای افراد آلوپسی،افراد تحت درمان شیمی درمانی و افرادی که تحت تاثیر تاتو و عوامل دیگر که ابروهای خود را ازدست داده باشند قابل استفاده است.هر تار مو توسط دست هنرمند،روی تور مخصوص گره خورده و این ابروی زیبا را بوجود می آورد ، گفتنی است،ساخت این ابروها کاری بسیار دشوار و زمان بر است.

روش استفاده و چسباندن ابرو:

ابتدا صورت خود را ترجیحا با آب و صابون بشوید تا چربی های روی پوست از بین برود . تور اضافی باقیمانده در اطراف ابرو را با احتیاط قیچی کنید. اگر از چسب مایع استفاده میکنید. مقدار کمی از چسب را به پشت ابرو زده و با مهارت ابرو را روی پوست قرار دهید و با نوک انگشت روی تمام نقاط ابرو به آرامی فشار دهید تا کل ابرو روی صورت چسبانده شود، سپس صورت خود دا چند لحظه ثابت نگه دارید تا چسب خشک شود.اگر از چسب دوطرفه استفاده میکنید ، ابتدا لایه یک قسمت از چسب را بکنید.سپس ابرو را روی چسب بچسبانید و دور چسب را مطابق شکل ابرو قیچی کنید و در آخر لایه دیگر چسب را جدا کرده و ابرو را روی پوست بچسبانید.

روش جدا کردن ابرو از صورت

ابتدا قسمتی از ابرو را با ناخن جدا کرده سپس گوشه ی ابرو را بگیرید و به آرامی و با احتیاط ابرو را بکشید تا کنده شود.سپس با استفاده از ریموور مخصوص یا پد لاک پاک کن اثرات چسب را از صورت خود پاک کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر