اسم بهترین قرص درمان رگهای واریس

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اسم بهترین قرص درمان رگهای واریس

عکس, اسم بهترین قرص درمان رگهای واریس

یکی از مشهورترین و مفید ترین داروهای درمان رگهای واریس که ظاهر زشتی برای پاهای شما ایجاد می کنند دافلون ۵۰۰ است که باید حتما توسط پزشک تجویز شود. در این پست شما را با این دارو بیشتر آشنا می کنیم.

کمی بیشتر از واریس بدانیم :

آنچه که مطمئناً در مورد واریس مشخص است این است که دریچه‌هایی که خون را از طریق رگ‌های وریدی به سمت قلب هدایت می‌کنند، عملکرد مناسب خود را از دست می‌دهند و باعث می‌شوند خون در مناطقی از رگ‌ها جمع شود. سپس رگ‌ها بزرگ تر شده و خون موجود در آن‌ها به صورت معکوس جریان می‌یابد. شواهد نشان می‌دهند که در بیماری واریس امکان دارد رگ‌ها به طور طبیعی و به صورت ارثی ضعیف باشند. این امر می‌تواند علت خانوادگی بودن بیماری واریس را به روشنی توضیح دهد.

معرفی قرص دافلون ۵۰۰ میلی گرم

قرص دافلون ۵۰۰ میلی گرم برای درمان هموروئید بواسیر حاد یا مزمن، واریس و تورم غدد لنفاوی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قرص جریان خون را در رگ‌ها بهبود می‌بخشد و همین امر نقش موثری در بهبود بیماری دارد. این قرص دارای ۴۵۰ میلی گرم Diosmin است که برای درمان اختلالات عروق خونی بسیار موثر عمل می‌کند. معمولا این دارو را برای درمان واریس و سایر مشکلات مرتبط با آن تجویز می‌کنند. در صورت وجود واریس می‌تواند تورم را کاهش داده و درد را نیز تسکین بخشد.قرص دافلون ۵۰۰ میلی گرم برای درمان هموروئید‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرص دافلون با کاهش سطح پروستاگلاندین، ​​التهاب موجود در بدن را کنترل می‌کند. این دارو در درمان بواسیر بسیار مفید است و باعث کاهش التهاب در بدن می‌شود. به این ترتیب، گردش خون بهبود یافته و منجر به بهبود طبیعی زخم‌های داخلی می‌شود.

 

موارد مصرف قرص دافلون ۵۰۰ میلی گرم

استاز وریدی: برای درمان موارد انسداد جریان خون از طریق وریدها (استاز وریدی) استفاده می‌شود.

بواسیر: بیشتر در موارد بواسیر (وجود توده) استفاده می‌شود.

وریدهای واریسی: در موارد بزرگی و تورم اندام‌ها یعنی ساق پا یا بازوها (رگ‌های واریس) استفاده می‌شود.

ادم لنفی: برای درمان احتباس موضعی مایعات که منجر به تورم (ادم لنفی) می‌شود، استفاده می‌شود.

زخم پا: برای معالجه زخم‌های پا ناشی از گردش خون ضعیف استفاده می‌شود.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر