اسم وسایل مخصوص گریم و روش مصرف آنها

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

اسم وسایل مخصوص گریم و روش مصرف آنها

عکس, اسم وسایل مخصوص گریم و روش مصرف آنها

پرایمر
کرم پودر
آندریس
آکواکالر
کیک میکاپ
پن استیک
کانسیلر
کاموفلاژ
پودر یا اسپری فیکس

برای زدن کیک مکاپ و فون خشک ، باید اسفنج مرطوبی را بردارید . تصور کنید که صورت به دو قسمت مساوی تقسیم می شود . آنگاه اسفنج را به شکل دورانی به طرفین حرکت دهید . به طوری کل صورت پوشش داده شود . رطوبتی که برای آکواکالر ها در نظر گرفته می شود باید بیشتر از کیک مکاپ ها باشد . مقدار فون زمینه بسیار مهم است . اگر حجمی که استفاده می کنید زیاد باشد ، در بخش هایی مانند خط خنده ، خط اخم ، زیر چشم چروک می شود و حتی ممکن است بعضی جاها ماسیده گردد . برای زدن کرم پودر به خصوص کرم پودر دارای سیلیکون یا فون لیکوئیدی باید به شکل ضربه ای و بعد دورانی عمل کنید . برای زدن فون های چرب نیز از روش دورانی استفاده کنید . برای راحتی کار می توانید از قلم های جدیدی که برای این کار تعبیه شده اند ، کمک بگیرید و حجم اضافی فون را از روی صورت بردارید .

کانتورینگ:کانتور یکی از لوازم گریم است . با استفاده از کانتورینگ می توانید روی پوست صورت روشنی و تیرگی ایجاد کنید و بعد از این که فید کردن مرزها ، کار را با فیکس کردن تمام کنید . یا به مقدار خیلی کمی فون زمینه بزنید و در نهایت کانتورینگ کنید .

کاموفلاژ:قبل از شروع گریم صورت ، اول از هر چیز باید صورت را با استفاده از شیر پاک کن و سایر پاک کننده های متناسب با جنس پوست تمیز کنید . در مرحله ی بعد با استفاده از آب یا تونر صورت را تمیز کنید تا مواد شیر پاک کن نیز از روی صورت پاک شوند . سپس از پرایمر و آبرسان مناسبی استفاده کنید و ۱۰ دقیقه منتظر بمانید . برای محو کردن لکه های صورت کاموفلاژ را فقط روی لکه ها بزنید و روی آن پودر فیکس بزنید تا اثر آن در مراحل بعدی گریم که فون زدن است ، از بین نرود . بعد از فون زدن ، سایر مراحل گریم را تا انتها ادامه دهید و کار خود را فیکس کنید.

آشنایی با خنثی کننده ها:کانسیلرها ، کاموفلاژها و نوترولایزرها جزء خنثی کننده ها هستند . کانسیلرها سبک می باشند و برای از بین بردن رد جوش ها ، حلقه های سیاه زیر چشم و سایر لکه های صورت از آنها استفاده می شود . برای روی صورت از کاموفلاژها استفاده می کنند ، چون سنگین هستند . نوترولایزرها هم به شکل مایع می باشند . از این مواد برای محو کردن و برطرف کردن لکه ها و رنگدانه های اضافی پوست استفاده می کنند .پس می توان گفت تقریبا نقش یکسانی دارند .

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر