اکستنشن مژه کلاسیک برای پر پشت نشان دادن مژه 

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اکستنشن مژه کلاسیک برای پر پشت نشان دادن مژه 

عکس, اکستنشن مژه کلاسیک برای پر پشت نشان دادن مژه 
اگر هدف شما از گذاشتن مژه های مصنوعی یا همان اکستنشن مژه ، پر پشت کردن مژه ها به صورت نچرال باشد اکستنشن مژه کلاسیک بهترین گزینه است. در این روش از اکستنشن مژه ، از مژه های تار به تار استفاده میشود. شیوه کار به اینصورت هست که روی یک تار مژه ی فرد، یک تار اکستنشن مژه گذاشته میشه، به این صورت حجم اکستنشن مناسب با حجم مژه ی فرد پر میشود.سایز و قد مژه در این شیوه متناسب با فرم چشم و سلیقه ی شخصی تغییر میکند. اکستنشن مژه هر دو الی چهار هفته ترمیم احتیاج دارد.برای کاشت مژه کلاسیک از مژه هایی به نازکی مژه های خودتان با جنس ابریشم استفاده میشود که هیچ آسیبی به مژه ها وارد نمیشود.

تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم در چیست ؟

در شیوه اکستنشن مژه کلاسیک( تار به تار) حجم اکستنشن باتوجه به پایه مژه مشتری گذاشته می شود. اکستنشن مژه کلاسیک بسیار کم پشت است و به ازای هر مژه مشتری اجازه داریم تنها یک تار مژه را یا در کنار مژه قرار دهیم. در این مدل اکستنشن مژه از مژه های ضخیم تر استفاده می کنیم.اکستنشن مژه والیوم از یک تار بیشتر است و باتوجه به پایه مژه مشتری و استقامت مژه تعداد تارها انتخاب میشود. از ۲ تار مژه تا ۱۵ تار مژه را روی چشم ها قرار می دهیم. ضخامت اکستنشن مژه والیوم نسبت به اکستنشن مژه کلاسیک کم تر است.زمانی که متخصص مژه شما حرفه ای نباشد و مژه های اکستنشن را به صورت معمولی بین مژه های شما قرار دهد در نتیجه هر مژه اکستنشن روی چند تار از مژه های شما می چسبد و در نتیجه مژه ها اصلاً قابل انعطاف و قابل برس کشیدن نمی باشند و موقع افتادن چند تار مژه شما را با خود میکند و هر زمانی که به ترمیم می رسد بسیار بی نظم میشود، مثلا بخشی از آن به یک باره خالی شده و قابل مرتب کردن نمیباشد در صورتیکه اکستنشن درست هر تار اکستنشن روی یک تار از مژه های شما می باشد و کاملاً سبک و قابل برس کشیدن و منظم کردن می باشد و هرگز اسیب به مژه های شما نمی زند و موقع ترمیم تنها کم حجم شده و حالت زیبایی خود را از دست نمی دهد باید دوباره پر شود.
نگهداری درست از اکستنشن مژه : پس از اکستنشن مطمئن باشید که تمیز کننده های آرایشی مناسبی در خانه دارید .پاک کننده های که دارای روغن هستند مناسب برای اکستنشن مژه شما می باشند و آسیبی به آن ها وارد نمی کنند.برعکس تمیز کننده هایی که حاوی پلی اتیلن گلیکول باشند که اغلب در تمیز کننده های بدون روغن یافت میشود.میتوانند چسب مژه را از بین ببرند. از دست زدن یا مالش بی اندازه چشم خودداری کنید. در دوران بارداری اکستنشن مژه نکنید. دود سیگار و یا مخدرها می تواند اثر منفی در دوام اکستشن مژه های شما داشته باشد. در موقع خوابییدن سعی کنید چشم های شما تماس کمتری با سطح داشته باشد.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر