اگر پنکک رژ گونه یا سایه شما شکست این کار را کنید

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر پنکک رژ گونه یا سایه شما شکست این کار را کنید

عکس, اگر پنکک رژ گونه یا سایه شما شکست این کار را کنید

اگر پنکک یا رژ گونه یا سایه های پودری فشرده شما شکستند در حالیکه هنوز مقدار زیادی از آن باقی مانده بود آن را دور نیندازید و دوباره تعمیر کنید. برای اینکار شما به وسایل زیر نیاز دارید :

کیسه فریزری…………………برس خط چشم
الکل صنعتی ۷۰ درصد
کاردک مخصوص پهن کردن و مالیدن مرهم روى پارچه و زخم
قطره چکان

آموزش تعمیر :

برای اینکه روی میز کثیف نشود و ذرات پنکیک پخش نشود ظرف پنکیک را کامل درون کیسه بگذارید و دور تا دور آن را با چسب کمی محکم کنید البته اگر چسب در دسترس نبود می‌‌توانید کیسه را زیر ظرف قرار دهید.

حالا با کاردک روی پنکیک بزنید تا کامل پودر شود و ساختاری یکدست پیدا کند چراکه اگر قسمتی درشت و دانه‌دانه و قسمتی پودر باشد نتیجه نهایی چندان مطلوب نخواهد بود.

کیسه را از ظرف جدا کنید و چند قطره الکل به پودر اضافه کنید تا حالت خمیر پیدا کند؛ اگر الکل نداشتید، می‌توانید از گلاب هم برای این کار استفاده کنید اما الکل بهتر است چون احتمال رشد میکروب‌ها را پایین می‌آورد. با کاردک خمیر به دست آمده را کاملا صاف و پنکیک را شبیه حالت اولیه آن قبل از شکستن کنید.

با برس خط چشم گوشه‌های ظرف پنکیک را کاملا صاف کنید تا پنکک بعد از خشک شدن کاملا تمیز و مرتب باشد.وقتی که کارتان کاملا تمام شد بگذارید تا کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن به همان شکل اول تبدیل می‌شود.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر