باز کردن فایلهای زیپ و فشرده خراب

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

باز کردن فایلهای زیپ و فشرده خراب

عکس, باز کردن فایلهای زیپ و فشرده خراب

همان طور که می دانید فایلهای زیپ همان فایلهای فشرده هستند . گاهی این فایلها خراب شده و باز نمی شوند. اگر فایل زیپ برای ما خیلی مهم باشد باید آن را باز کنیم . راه چاره چیست ؟ فایل زیپ معیوب به کمک ویندوز ۱۰ و نسخه‌های قبلی و همین‌طور نرم‌افزارهایی مثل ۷-zip بازگشایی نمی‌شود و همه چیز با نمایش یک ارور به پایان می‌رسد. ممکن است این ارور افراد زیادی را ناامید کند اما اگر حوصله کنید بخشی از اطلاعات قابل بازیابی است. خوب شما برای اینکار نیاز به نرم افزار DiskInternals ZIP Repair دارید.

با DiskInternals ZIP Repair فایل زیپ معیوب را تعمیر کنید ، یکی از نرم‌افزارهای خوب و در عین حال رایگان برای تعمیر فایل‌های زیپ، نرم‌افزاری به اسم DiskInternals ZIP Repair است. با چند کلیک می‌توان فایل‌های خراب را تعمیر کرد. این نرم‌افزار فایل‌های سالم را خارج کرده و در قالب یک فایل زیپ جدید ذخیره می‌کند.برای شروع این نرم‌افزار ۶۰۰ کیلوبایتی! را دانلود کنید. خوشبختانه در نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز می‌توان از DiskInternals ZIP Repair استفاده کرد. پس از دانلود آن را نصب و اجرا کنید. در صفحه‌ی شروع چیزی به جز دکمه‌ی Next راهگشا نیست:

در صفحه‌ی بعد فایل زیپ خود را با کلیک روی Browse‌ انتخاب کنید. نرم‌افزار فایل جدید زیپ را در مکانی دیگر ایجاد می‌کند. با کلیک روی دومین دکمه‌ی Browse، مقصد را مشخص کنید.با کلیک کردن روی دکمه‌ی Next نمایی از محتویات فایل زیپ معیوب نشان داده می‌شود. روی Next کلیک کنید تا استخراج فایل‌های سالم و ذخیره‌سازی در محل جدید آغاز شود.

اکنون می‌توانید روی فایل زیپ جدید راست کلیک کرده و آن را به کمک ویندوز و یا سایر نرم‌افزارها اکسترکت نمایید. در آخرین پنجره چک‌باکسی نیز به این منظور قرار گرفته و پس از بستن نرم‌افزار، فایل تعمیر شده را باز می‌کند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر