با سیب و توت و موز و پرتقال چربی سوزی کنید

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

با سیب و توت و موز و پرتقال چربی سوزی کنید

عکس, با سیب و توت و موز و پرتقال چربی سوزی کنید
شما می توانید یک رژیم غذایی خوشمزه داشته باشید. موز ، پرتغال ، انواع توت و سیب را جایگزین شام خود کنید . این میوه ها سرشار از مواد مغذی هستند و نیازهای بدن شما را تامین میکنند. در وعده ی ناهار خود از پروتئین مرغ یا ماهی استفاده کنید. برخلاف تصور معروف، موز باعث چاقی نمی‌شود. قطعا این میوه کالری بیشتری از دیگر میوه‌ها دارد، اما از سویی پر از مواد غذایی مفید است. موزها سرشار از پتاسیم، منیزیم، منگنز، فیبر، ویتامین و آنتی‌اکسیدان هستند. همچنین مصرف روزانه موز می‌تواند به کنترل میزان فشار خون بدن کمک کند و همچنین برای شما در مدیریت وزن مفید باشد.
پرتغال سرشار از ویتامین سی و فیبر است و میزان کالری کمی در آن وجود دارد. یک پرتقال شامل ۴۵ کالری است، پس هنگام خوردن آن نگران وزنتان نباشید.
سیب هم با  ۴ گرم فیبر و ۹۵ کالری در هر سیب، این میوه یکی از بهترین‌ها برای کاهش وزن است. به خاطر اینکه زمان خوردن آن زیاد است و این میوه سرشار از فیبر است، خوردن آن احساس رضایت زیادی در افراد ایجاد می‌شود. تحقیقات زیادی هم نشان دادند که سیب می‌تواند به کاهش وزن کمک کند.توت‌های مختلف به عنوان نیروگاه مواد غذایی شناخته می‌شوند، آن‌ها کالری کمی دارند و از سویی پر از ویتامین و آنتی‌اکسیدان هستند. برای مثال در ۱۵۲ گرم توت‌فرنگی ۵۰ کالری وجود دارد. شما می‌توانید از این میوه‌ها برای عصرانه استفاده کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر