با مدرک آرایشگری به کدام کشور بهتر است مهاجرت کنم

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

با مدرک آرایشگری به کدام کشور بهتر است مهاجرت کنم

عکس, با مدرک آرایشگری به کدام کشور بهتر است مهاجرت کنم

در صورت داشتن انواع مدرک آرایشگری مهاجرت به کشورهای زیر برای شما بسیار سودمند است :

ترکیه:

برخلاف سایر کشورها، آرایش دائم یا به عبارت دیگر تاتو صورت، بهترین رشته برای مهاجرت با مدرک آرایشگری به ترکیه محسوب می شود. آرایش دائم شامل میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، و فیبروز است که برای ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب، رژ لب، و شیدینگ لب به کار می رود. هنرمندانی که مدرک فنی و حرفه ای آرایش دائم را دریافت کرده اند، می توانند در بسیاری از کشورها درآمد خوبی بدست آورند. ترکیه نیز مانند امریکا طرفداران بسیاری در این زمینه دارد و می تواند بازار کار خوبی را برای هنرمندان این رشته فراهم کند.

آلمان:

یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا که همواره اقتصاد قدرتمندی داشته و می‌تواند میزبان متخصصین باشد، آلمان است. به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب، سطح رفاه نسبی بالا برای زندگی و …، آلمان یکی از انتخاب‌های بسیار خوب برای مهاجرت با مدرک آرایشگری است. این کشور، از ماه مارچ سال ۲۰۲۰ میلادی، قوانین مهاجرت کاری را تسهیل کرده و یکی از مشاغل مورد نیاز در بازار کار این کشور، آرایشگری است.

کانادا:یکی از اولین انتخاب‌های ایرانیان برای مهاجرت، کشور کانادا است. مهاجرت به کانادا با مدرک آرایشگری از طریق چند برنامه با نام‌های مهاجرتی آتلانتیک (AIPP)، نامزدی استانی (PNP)، تجربه کانادایی (CEC)، کارگر ماهر کبک (QSWP)، کارگر ماهر فدرال (FSWP)، تجارت ماهر فدران (FSTP) و صد البته برنامه‌ی شناخته شده‌تر اکسپرس اینترنتی قابل انجام است.

استرالیا:

استرالیا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری بوده که ارزش زیادی برای نیروی کار ماهر و متخصص قائل است. حرفه‌ آرایشگری در کشور استرالیا جزو مشاغلی است که به شدت مورد نیاز بوده و در لیست STSOL (لیست تخصص‌های مورد نیاز) ذکر شده است. اگر تخصص کافی داشته باشید و کمتر از ۵۰ سال سن داشته باشید، می‌توانید از طریق برنامه‌ی General Skilled Migration یا همان GSM اقدام کرده و به سرعت ویزای کاری خود را دریافت کنید.

امریکا:

مطالعات انجام شده نشان داده که در سال جاری (۲۰۲۲ میلادی)، بازار آمریکا به بیش از ۸۵ هزار نیروی متخصص در حوزه‌ی آرایشگری نیاز داشته باشد. همچنین در حال حاضر، بازار آمریکا به آرایشگر با تخصص رنگ و مش مو و همچنین کرلینگ و براشینگ مو بیشتر از سایر تخصص‌ها نیاز دارد.

انگلستان
در انگلستان نیز مانند امریکا و کانادا، هنر طراحی و کاشت ناخن با اختلاف جزو پردرآمدترین رشته های آرایشگری محسوب می شود و رشته تاتو بدن، رنگ مو، و آرایشگری مو شامل شینیون، براشینگ،‌ و کوتاهی مو به ترتیب پس از آن قرار می گیرند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر