با گین آپ چه کسانی چاق می شوند و میزان تاثیر آن

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

با گین آپ چه کسانی چاق می شوند و میزان تاثیر آن

عکس, با گین آپ چه کسانی چاق می شوند و میزان تاثیر آن
یکی از بهترین پودر های چاق کننده در بازار مکمل ها و دارو خانه ها ، پودر گین آپ است . در این پست سعی بر آن شده که به تمامی سوال ها درباره ی پودر gain up پاسخ دهیم . برای افزایش وزن پودر گین آپ گزینه ی بهتری از مصرف غذاهای چرب و شرینی جات پر کالری و فست فود هاست . در ضمن پودری که برای کودکان استفاده می شود با مکمل گین آپ برای بزرگ سالان متفاوت است .

آیا پودر گین آپ چاق کننده است؟

پودر گین آپ  نوعی مکمل کربوپروتئین یا ویت گینر می باشد که حاوی  کربوهیدرات پیچیده از منبع مالتودکسترین ذرت،  پروتئین های شیر و پروتئین وی ( با ارزش ترین پروتئین رژیم غذایی)، چربی، فیبر و ۱۲ نوع ویتامین ( تامین کننده ۱۰۰ % نیاز روزانه ) و مخلوط آنزیم هضمی ( به هضم و جذب سریع پروتئین ها کمک می کند ) است که با افزایش کالری دریافتی و بهبود اشتها به افزایش وزن کمک می کند. هر پیمانه مکمل گین آپ ۱۸۰۰گرمی حاوی ۱۶۶ کیلوکالری می باشد.

چه افرادی می توانند از پودر چاقی gain up استفاده نمایند ؟

افراد لاغر و کم وزن
ورزشکاران برای افزایش وزن و حجم عضلات
بیمارانی که به پروتئین بیشتری نیاز دارند
افرادی که به دلیل بد غذایی گوشت و مرغ کافی نمی خورند

عوارض پودر چاقی gain up چیست ؟

مصرف این پودر عوارض جانبی جدی نخواهد داشت زیرا ترکیباتی مشابه غذای مصرفی شما را دارد و از هیچ گونه مواد مضری نظیر کورتون، هورمون و …. در آن استفاده نشده است.

آیا افراد غیر ورزشکار نیز می توانند از پودر چاقی gain up استفاده نمایند ؟

افراد لاغر و کم وزن غیر ورزشکار برای کمک به تامین کالری و پروتئین مورد نیاز خود می توانند از این مکمل استفاده نمایند . این مکمل فقط مختص ورزشکاران نیست.

با مصرف پودر چاقی گین آپ چه مقدار وزن می گیریم ؟

میزان افزایش وزن با مصرف مکمل هایی نظیر گین آپ با توجه به عواملی نظیر فیزیولوژیک بدن، نوع رژیم غذایی و … در افراد مختلف، متفاوت است و میزان دقیقی نمی توان برای آن ذکر کرد. اما به صورت تقریبی انتظار می رود افراد در کنار رعایت یک رژیم غذایی پرکالری با مصرف ۵ پیمانه در روز از این مکمل در هفته ۱- ۵/۰کیلو گرم وزن اضافه کنند.

آیا اثر بخشی پودر چاقی gain up با ورزش بیشتر می شود ؟

بهتر است افراد لاغر برای وزن گیری و تقویت عضلات خود در کنار مصرف گین آپ ورزش های مقاومتی نظیر بدنسازی نیز داشته باشند.

آیا پودر چاقی gain up به افزایش اشتهای فرد هم کمک می کند ؟

پودر چاق کننده گین آپ حاوی ۱۲ نوع ویتامین ( تامین کننده ۱۰۰ % نیاز روزانه ) است. بسیاری از افراد لاغر به دلیل کمبود دریافت مواد مغذی دچار سوء تغذیه نیز هستند که این کمبود باعث بی اشتهایی نیز شده است و مکمل گین آپ با رفع سوء تغذیه به افزایش اشتها نیز کمک شایانی می کند.

آیا پودر چاقی گین آپ باعث ایجاد چاقی شکمی می شود؟

مصرف پودر چاق کننده گین آپ در افراد خیلی لاغر که فاصله زیادی با وزن مطلوب خود دارند قطعا باعث چاقی شکمی نمی شود. در افرادی که کمبود وزن آنها زیاد نیست، مصرف گین آپ به همراه ورزش به عضله سازی و افزایش وزن کمک شایانی می کند و باعث چاقی شکمی نمی شود ولی در افرادی که کمبود وزن آنها زیاد نیست و فاصله زیادی با وزن مطلوب خود ندارند و ورزش نمی کنند توصیه می شود به جای گین آپ از مکمل مسیووی یا سوپروی شرکت کارن استفاده نمایند.

آیا مصرف پودر چاقی gain up به چاقی صورت کمک می کند ؟

مصرف گین آپ باعث افزایش وزن در کل نواحی بدن می شود و قطعا با افزایش وزن صورت نیز چاق می شود . همچنین این مکمل حاوی ۲۲% پروتئین وی و ویتامین های مختلف است که به چاق شدن صورت کمک می کند.برای فردی که مشکلات گوارشی دارد پودر چاقی گین آپ توصیه می شود یا مکمل کالری میل ؟پودر چاق کننده گین آپ حاوی آنزیم های گوارشی است که به هضم و جذب سریع پروتئین ها کمک می کند و در افرادی که مشکلات گوارشی دارند توصیه می شود. اما هر دو این مکمل ها حاوی مقدار کمی لاکتوز هستند که این مقدار لاکتوز در اغلب افراد دچار عدم تحمل مشکل ساز نیست.

آیا پس از قطع مصرف پودر چاقی gain up وزن اضافه شده باز می گردد؟

باید همواره به این نکته توجه داشته باشید که بازگشت وزن پس از قطع مصرف گینرها در صورت عدم دریافت کالری به اندازه کافی نه تنها در مورد این مکمل بلکه در مورد همه مکمل ها اتفاق خواهد افتاد بنابراین برای جلوگیری از بازگشت وزن، رعایت یک برنامه غذایی مناسب با کالری کافی مهم ترین نکته می باشد همچنین پس از رسیدن به وزن ایده آل مصرف مکمل را به یکباره قطع نکنید و به تدریج مصرف مکمل را کاهش دهید.

آیا ورزشکاران در دوران حجم می توانند از پودر چاقی گین آپ استفاده نمایند ؟

ورزشکاران با تیپ بدنی اکتومورف که به سختی وزن اضافه می کنند می توانند برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات از این مکمل استفاده نمایند. همچنین این مکمل دارای نسبت ۳ به ۱ کربوهیدرات به پروتئین است و انتخاب مناسبی برای دوران بارگیری گلیکوژن در ورزشکاران می باشد.

بهترین زمان مصرف پودر چاقی گین آپ چه زمانی است ؟

ورزشکاران می توانند مکمل گین آپ را ۲ الی ۳ ساعت قبل از تمرین، تا نیم ساعت پس از تمرین و تا یک ساعت پس از یکی از وعده های غذایی خود مصرف نمایید. افراد غیر ورزشکار نیز می توانند تا یک ساعت پس از هر وعده غذایی از این مکمل استفاده نمایند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر