محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آرایشی » برندهای درجه یک فیلر صورت

برندهای درجه یک فیلر صورت

آرایشی | ۱۳ بازدید

عکس, برندهای درجه یک فیلر صورت

در این پست از یاس فان شما را با بهترین فیلرهای صورت آشنا می کنیم.

برندهای درجه یک فیلر صورت

پرفکتا ساب اسکین فرانسه :ژل پرفکتا ساب اسکین محصول کشور فرانسه، یکی از بهترین فیلر یا پر کننده های حال حاضر در دنیا می باشد. این ژل حاوی اسید هیالورونیک است، که ماده زمینه ای خود پوست می باشد. تزریق فیلرهای درمانی حاوی هیالورونیک اسید روشی بی‌خطر، سریع و مقرون‌ به‌ صرفه برای برطرف کردن چین‌وچروک‌ها و خطوط صورت می باشد. دیگر نگران درد ناشی از جراحی و عوارض آن نباشید. درمان با ژل و فیلر می تواند بهترین درمان برای شما باشد!فیلر پرفکتا ساب اسکین شامل ۵ محصول متفاوت است که هر کدام به طور خاص برای درمان مناطق مختلف شامل بینی، لب ها و استخوان گونه مورد استفاده قرار می گیرند. این ژل می تواند نشانه های پیری، از خطوط ریز اطراف چشم و لب ها گرفته تا چین و چروک عمیق بین بینی و دهان و همچنین کاهش حجم را برطرف کند.

ژوویدرم:فیلر ژوویدرم یک برند با اعتبار ، معروف و دیرینه جهانی می باشد که محصول شرکت آلرگان آمریکا است و در فرانسه تولید می شود و توانسته است از سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) تاییدیه کسب نماید. این فیلر از هیالورونیک اسید ساخته شده است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. تزریق فیلر ژوویدرم به شکل واضحی علاوه بر ایجاد پری و افزایش حجم در پوست، نرمی و لطافت خاصی نیز به پوست می‌دهد و نتایج تزریق آن کاملا طبیعی و یکدست خواهد بود. ماندگاری بیشتر فیلر ژوویدرم نسبت به اغلب محصولات مشابه نیز از خصوصیات مثبت این ماده است.فیلر ژوویدرم جهت برجسته سازی لب ها بیشترین کاربرد را دارد. با این وجود تزریق فیلر ژوویدرم در مواردی مانند رفع چین و چروک های خطوط لبخند و اخم ، خطوط و چروک های ریز و ظریف اطراف دهان ، چشم و بینی ، خطوط عمودی بالای لب ، گونه گذاری ، زاویه سازی صورت و … نیز با نتایج درخشانی همراه است.

روفیل اولترا کره ای:ژل رووفیل Revofil از اولین فیلرهای انقلابی در زمینه پزشکی و ساخت کشور کره جنوبی است. این فیلر در سه دسته اولترا (جهت تزریق به نواحی پیشانی، پل بینی، خط خنده، گونه، لیفت لب، فک و چانه) ، پلاس (برای تزریق به پیشانی، پل بینی، زیرچشم، گونه، لیفت لب، خط خنده، گردن، فک و چانه) و فاین (مناسب برای تزریق به روی استخوان ابرو، زیرچشم، گونه، گردن و روی دست ها) قابل عرضه می‌باشد که کاربردهای درمانی و زیبایی دارد.ژل رووفیل هر دو خاصیت تک فازی و دو فازی را دارد. این ویژگی سبب می شود ویسکوزیته (غلظت) ژل بالاتر رود و خاصیت ارتجاعی بهتری داشته باشد. در نتیجه ماندگاری طولانی مدتی در حدود ۱ سال برای این ژل پیش بینی می‌شود.

رستیلان سوئد:فیلر رستیلان دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید است. این ژل اولین فیلری بود که در سال ۲۰۰۳ از FDI تاییدیه گرفت. پرلن محصول دیگری از خانواده رستیلان است که اخیرا مورد تایید قرارگرفته و برای چین های عمیق تر به کار می رود. اندازه ذرات پرلن بزرگتر از رستیلان است. خانواده رستیلان اعضای متعدد دیگری هم دارد که ازنظر اندازه ذرات با رستیلان متفاوتند. این ژل ها هم قابلیت نگهداری در دمای اتاق را دارند. از ژل رستیلان برای رفع خط خنده، چین اخم، اصلاح لاغری گونه ها و حجم دادن به گونه ها، درمان گودی زیر چشم، چروکهای پشت دست، حجم دادن به لبها و اصلاح نقائص بینی استفاده می‌شود.

پروفایلو سوئیس:پروفایلو راه حل و شیوه درمانی اختصاصی به منظور برطرف کردن عیوب و ایرادات پوستی ، بازسازی ، تجدید و تقویت پوست و سلامت آن است. Profhilo اولین محصول مبتنی بر اسید هیالورونیک تزریقی تثبیت شده برای درمان سستی پوست است. این ماده نه تنها باعث تقویت و آبرسانی به پوست می شود ، بلکه علائم پیری و افتادگی پوست را نیز برطرف می‌سازد. Profhilo به عنوان یک درمان به تنهایی یا در ترکیب با سایر درمان های زیبایی که در حال حاضر ارائه می شود ، نتایج خوبی را ارائه می دهد.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آرایشی

امروز ۱ آبان ۱۴۰۰