محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آرایشی » بهترین برندهای ژل زیر چشم یا آمپول زیر چشمی

بهترین برندهای ژل زیر چشم یا آمپول زیر چشمی

آرایشی | ۷ بازدید

عکس, بهترین برندهای ژل زیر چشم یا آمپول زیر چشمی

قبل از تزریق ژل در زیر چشم خود باید بدانید این ژل ها برای درمان گودی و فرو رفتگی زیر چشم هستند و تاثیری روی تیرگی زیر چشم ندارند. برای درمان تیرگی زیر چشم خود باید از روش مزوتراپی برای درمان استفاده کنید. در این پست از یاس فان ما شما را با بهترین برندهای جهانی ژل زیر چشم آشنا میکنیم تا بتوانید عوارض تزریق ژل را به حداقل خود برسانید.

بهترین برندهای ژل زیر چشم یا آمپول زیر چشمی:

*ژل رستیلان: از دیگر مارک‌های ژل موجود در بازار می‌توان به رستیلان اشاره نمود. این ماده نیز به اسید هیالورونیک وابسته و بر مبنای آن تولید شده است. این ژل نیز برای نواحی مختلف صورت به خصوص به زیر چشم کاربرد دارد. میزان ماندگاری رستیلان نیز تقریبا تا یک سال به طول می‌انجامد. ژل رستیلان را می‌توان به عنوان یک فیلر مناسب جهت تزریق ژل حتی برای ریزترین و یا عمیق‌ترین خطوط و چین و چروک در اطراف و زیر چشم دانست.

*ژل جوودرم :یکی از انواع ژل‌های موجود در بازار، جوودرم است که به منظور استفاده در نواحی مختلف صورت کاربرد دارد. ماده‌ اصلی موجود در جوودرم، اسید هیالورونیک است که در واقع یک قند طبیعی در بدن است. با افزایش سن و کاهش هیالورونیک اسید در بدن، چین و چروک‌ها خود را نشان می‌دهند. در هنگام تزریق این نوع ژل به زیر چشم، هیالورونیک اسید موجود در آن سبب افزایش جذب آب شده و در نتیجه ناحیه‌ای که تزریق فیلر در آن صورت گرفته است جمع و برجسته‌تر می‌گردد. به طور کلی می‌توان گفت که هیالورونیک اسید چند مزت عمده دارد:این ماده پس از تزریق فیلر به پوست، باعث افزایش خاصیت انعطاف‌پذیری پوست و همچنین هیدراته شدن آن گشته و همین دو خاصیت، میزان چین و چروک‌ها را در ناحیه هدف کاهش خواهد داد. اسید هیالورونیک به راحتی به خطوط زیر پوست در اطراف چشم نفوذ کرده و با ایجاد همبستگی با بافت چربی‌های زیر پوست، خاصیت کشسانی و ارتعاجی را دوباره به پوست باز می‌گرداند.در ضمن طبق تحقیقاتی که در زمینه‌ تزریق ژل صورت گرفته است گزارش شده که اسید هیالورونیک سبب تحریک کلاژن‌سازی پوست خواهد شد.از دیگر مزایای این ماده پس از تزریق ژل آن است که به دلیل اینکه این ماده در بدن انسان وجود دارد احتمال بروز حساسیت در هنگام تزریق، بسیار کمتر خواهد بود.ماندگاری این ماده بسته به واکنش بدن هر فرد کاملا متفاوت است اما به طور متوسط می‌توان بیان کرد که جوودرم به مدت ۶ الی ۱۸ ماه ماندگاری خواهد داشت. در نهایت این ماده جذب بدن شما خواهد شد که به دلیل ساختار طبیعی که دارد، آسیبی به شما نخواهد رساند.

ژل بلوترو: بلوترو یک فیلر محبوب زیر چشم است. تزریق آن بسیار آسان است. خیلی سفت و سخت نیست و ماندگاری خوبی دارد. اما نکته منفی این است که اگر گودی زیر چشم عمیق باشد این فیلر نتیجه کاملاً دلخواهی ارائه نمی­دهد.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آرایشی

امروز ۲ آبان ۱۴۰۰