بهترین داروهای گیاهی برای پایین آوردن فشار خون

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بهترین داروهای گیاهی برای پایین آوردن فشار خون

عکس, بهترین داروهای گیاهی برای پایین آوردن فشار خون

فشار خون شما با توجه به سن شما در جوانی نباید بالای ۱۲ و در میانسالی نباید بالای ۱۳ و در پیری نباید بالای ۱۴ باشد در این صورت شما دچار فشار خون بالا هستید و بهتر است هر چه سریع تر آن را درمان کنید. در این پست ما شما را با روشهای گیاهی و سنتی درمان فشار خون بالا آشنا می کنیم.

دانه کتان:دانه کتان غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ است و در برخی مطالعات نشان داده شده است که فشار خون را کاهش می دهد. در یک بررسی اخیر ، مصرف ۳۰-۵۰ گرم بذر کامل یا آسیاب شده در روز برای بیش از ۱۲ هفته پیشنهاد شد تا بهترین مزایا را مشاهده کنید. دانه کتان ممکن است با کاهش کلسترول ، بهبود گلوکز و عمل به عنوان یک آنتی اکسیدان ، در برابر بیماری های قلبی عروقی آترواسکلروتیک محافظت کند.شما می توانید بسیاری از محصولات حاوی دانه کتان را خریداری کنید ، اما بهتر این است که دانه کتان کامل یا آسیاب شده بخرید و آن را به وعده های غذایی خود اضافه کنید. بهترین قسمت درباره دانه کتان این است که می توان آن را تقریباً در هر ظرفی ، از سوپ گرفته تا اسموتی تا غذاهای پخته شده ، ریخت.

زالزالک : زالزالک یک داروی گیاهی برای فشار خون است که از هزاران سال پیش در داروهای سنتی چینی استفاده می شود. به نظر می رسد عصاره زالزالک فواید زیادی بر سلامت قلب و عروق دارد ، از جمله کمک به کاهش فشار خون ، جلوگیری از تصلب شرایین و کاهش کلسترول. می توانید زالزالک را به عنوان قرص ، عصاره مایع یا چای مصرف کنید.

سیر : سیر با کمک به افزایش ماده ای در بدن معروف به اکسید نیتریک ، که می تواند باعث شل شدن و گشاد شدن رگ های خونی شود ، توانایی کاهش فشار خون را دارد. این باعث می شود خون آزادتر جریان یابد و فشار خون کاهش یابد.می توانید سیر تازه را به تعدادی از دستور العمل های غذای مورد علاقه خود اضافه کنید.

ریحان:ریحان یک گیاه خوشمزه است که در انواع غذاها بسیار مناسب است. همچنین این گیاه به کاهش فشار خون کمک میکند.افزودن ریحان تازه به رژیم غذایی مناسب است و عوارضی برای شما نخواهد داشت. بلکه می تواند فشارخون شما را به خوبی کنترل کند.

دارچین:یکی دیگر از ادویه های خوش طعم است که برای ورود به رژیم غذایی روزانه شما به تلاش کمی احتیاج دارد و باعث کاهش فشار خون شما می شود. یک مطالعه انجام شده بر روی افراد نشان داد که عصاره دارچین فشار خون بالا را به طور ناگهانی و طولانی مدت کاهش می دهد.می توانید دارچین را با پاشیدن غلات صبحانه ، بلغور جو دوسر و حتی قهوه در رژیم غذایی خود بگنجانید.

اسطوخودوس: نشان داده شده است که عصاره اسطوخودوس ضربان قلب و فشار خون را کاهش می دهد. اگرچه افراد زیادی فکر نمی کنند که از اسطوخودوس به عنوان گیاه دارویی در آشپزی استفاده کنند ، اما می توانید از گلهای موجود در محصولات پخته شده استفاده کنید.شما می توانید برای استفاده از این دارو های گیاهی به بهترین متخصص تغذیه و رژیم درمانی مراجعه کنید تا این مواد را در رژیم غذایی شما به خوبی بگنجاند.

دانه کرفس:دانه کرفس گیاهی است که برای طعم دادن به سوپ ها ، خورش ها ، شیرینی ها و سایر غذاهای شور استفاده می شود. کرفس مدتهاست برای درمان فشار خون بالا در چین مورد استفاده قرار می گیرد و مطالعات منابع معتبر نشان داده است که در درمان فشارخون بالا موثر است. می توانید از دانه کرفس استفاده کنید ، یا می توانید اب کرفس را بگیرید. کرفس همچنین ممکن است ادرار آور باشد ، که ممکن است به تاثیر آن بر فشار خون کمک کند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر