بهترین کرم پودر با پوشانندگی بالا و تضمین سلامت پوست

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بهترین کرم پودر با پوشانندگی بالا و تضمین سلامت پوست

عکس, بهترین کرم پودر با پوشانندگی بالا و تضمین سلامت پوست
CC Cream ها در واقع کرم هایی هستند که پوشش دهی فوق العاده بالا و عالی دارند و برای آرایش های هر روز مناسب هستند. به دلیل پوشش یکسدت و مناسب میتوان گفت آنها بهترین کرم های آرایشی می باشند . در کنار تمام این ها کرم های سی سی ، از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کنند.سی سی کرم همچنین دارای خواص ضد پیری پوست می باشد و می تواند در جلوگیری از چین و چروک ها و یا پوشش دهی آن ها بهتر عمل کند.. بر اساس نوع سی سی کرمی که استفاده می کنید، می توانید به روشن تر کردن ظاهر کلی پوست و جلوگیری از آفتاب سوختگی کمک کنید.سی سی کرم شبیه به بی بی کرم بوده و برای روزهایی کاربردی است که نمی خواهید میکاپ زیادی روی صورت داشته باشید و یا روتین آرایشی و مراقبتی بسیار پیچیده ای را تجربه کنید اما سی سی کرم معمولاً پوشش دهی بهتری نسبت به بی بی کرم دارد و بنابراین اگر می خواهید هرگونه ایراد و نقصی را روی صورت بپوشانید، سی سی کرم گزینه بهتری است.اگر کرم پودر همیشگی تان را به صورت زده اید و می خواهید مقداری هم فایده مراقبتی به پوستتان برسانید، باید به دنبال سی سی کرمی باشید که ضد آفتاب هم داشته باشد تا بتوانید یک مرحله در روتین مراقبت از زیبایی پوست خود جلو بیفتید.استفاده از فن آوری خاص ریزکپوسلاسیون در کرم CC سبب می شود رنگ پوست صورتبه شکل یکسان و بهینه تنظیم شود. این کرم ناحیه های معیوب در پوست صورت مثلاً جای زخم،یا نواحی که برای طبیعی بنظر رسیدن احتیاج به پوشش بیشتر دارد را ترمیم می کند.این کرمفاقد فارابین، روغن های معدنی و طلق می باشد.
برخی از مهمترین مزیت هایی که در سی سی کرم وجود دارد عبارت است از:
مرطوب کردن پوست : CC کرم قدرت آبرسانی زیادی دارد و یکی از کرم های آبرسان است. شما برای حفظ رطوبت پوست می توانید از این کرم استفاده کنید.
پوشاندن جوش ها و لکه های پوستی: همانطور که قبلا نیز اشاره نمودیم این کرم جوش ها و یا لکه های پوستی را پوشانده و این نواقص را از بین می برد و صورت را زیباتر می کند زیرا در CC کرم رنگدانه های معدنی طبیعی بسیاری وجود دارد که می تواند تمامی نواقص صورت را به خوبی از بین ببرد. اگر از این کرم استفاده کنید، بدون شک می توانید صورت خود را اصلاح نمایید.
محافظت از پوست در برابر آفتاب:CC کرم از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می کند. شما با استفاده از این کرم دونشان را خواهید زد چرا که این کرم علاوه بر یکدست کردن و پوشاندن معایب پوست از آن در برابر آفتاب محافظت می کند و شما دیگر نیاز به ضد آفتاب نخواهید داشت.
سلامت پوست با CC کرم:این کرم خواص آنتی اکسیدانی دارد و از پوست در برابر رادیکال های آزاد که به پوست آسیب جدی وارد می سازند، محافظت می کند پس اگر علاقه زیادی به سلامت پوست و زیبایی خود دارید از این کرم استفاده کنید.
استفاده از CC کرم به عنوان پرایمر
CC کرم به عنوان پرایمر یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید داشته باشید. با استفاده از این نوع کرم دیگر نیازی به استفاده از پرایمر نخواهید داشت زیرا در CC کرم فرمولاسیونی وجود دارد که بسیار خاص و منحصر بفرد می باشد، به همین دلیل از آن به عنوان پرایمر هم استفاده می کنند تا منافذی پوست را بپوشانند اما اگر پوست شما چرب باشد و یا اینکه بسیار خشک باشد، می توانید از یک پرایمر دیگر استفاده نمایید.
بافت سبک و دارای ویتامین و مواد معدنی CC کرم
این کرم پوشانندگی زیاد دارد و فاقد فارابن، روغن های معدنی می باشند و به دلیل بافت سبکی که این مواد معدنی دارند، شما هیچ گونه احساس سنگینی روی پوست خود نخواهید کرد. در ساخت این کرم ها از ویتامین های مفید برای پوست مثل ویتامین E و … استفاده کرده اند تا خاصیت تغذیه کنندگی پوست هم به مزایای این کرم پرکاربرد اضافه شود.
تصحیح رنگ سی سی کرم:سی سی کرم ها به دلیل فرمولاسیون خاص و منحصر به فردی که دارند باعث تثبیت آرایش، ترمیم منافذ، کاهش قرمزی و رنگدانه ها، مات و روشن کردن چهره می شوند.
چگونه سی سی کرم را انتخاب و خریداری کنیم؟
پیش از اینکه این کرم ها را خریداری نمایید باید به برخی از ویژگی های بسیار مهم آن توجه داشته باشید تا کرم مناسبی را برای پوست خود خریداری نمایید.
کرمی سبک انتخاب کنید:
هنگام انتخاب سی سی کرم به دنبال فرمولاسیونی باشید که سبک باشد و پوست شما را تقویت کند.
به رنگ کرم توجه کنید:
اکثر سی سی کرم ها در رنگ های متنوع در دسترس هستند، بنابراین می توانید رنگ مناسب تناژ پوست خود را انتخاب کنید و همچنین می توانید از انواع آن ها برای هایلایت کردن یا افزایش عمق ابعاد گونه های خود استفاده کنید. سی سی کرم ها در سه سایه رنگ روشن، متوسط روشن و متوسط تیره و رنگ های پرایمری موجود هستند.
SPF کرم را بررسی کنید:
می توانید از CC کرم به عنوان یک کرم ضد آفتاب استفاده کنید پس در زمان خرید این کرم ها به این ویژگی توجه کرده وSPF کرم را بررسی کنید. طبق بررسی های انجام شده مشخص شد که کرم هایی که حداقل دارای SPF 30 هستند برای استفاده روزانه مناسب ترند. اگر قصد دارید مدت زیادی زیر آفتاب شدید باشید حتما قبل از زدن سی سی کرم به پوست خود ضد آفتاب هم بزنید.
به نوع پوست خود توجه کنید:
شما بر اساس نوع پوستی که دارید باید یکی از انواع این کرم ها را که درجه بندی متفاوتی دارد را انتخاب نمایید، تا با پوست شما سازگاری بیشتری داشته باشد.
پوشش دهی آن را بررسی کنید:
افرادی که جوش ها و یا لکه های زیادی روی پوست خود دارند باید از پوشش دهی این کرم اطمینان حاصل کنند و پوشش دهی آن را بررسی کنند تا به خوبی متوجه شوند برای پوست آنها مناسب است.افرادی جوش و یا لکه ای روی صورت خود ندارند و به دنبال مرطوب کننده های رنگی می باشند، باید بدانند که CC کرم برای زیبایی آنها بسیار مناسب می باشد.
به ترکیبات استفاده شده در CC کرم دقت کنید:قبل از خرید سی سی کرم حتما درباره ترکیبات استفاده شده درون آن مطالعه و تحقیق کنید. در برخی از سی سی کرم ها از ترکیباتی مثل ویتامین C وجود دارد. ممکن است پوست برخی افرادی به این مواد حساسیت داشته باشد و به کرم واکنش دهد و دچار جوش و آکنه شود.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر