محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آموزشی » بهترین کسب و کارهای خانگی بدون نیاز به نت

بهترین کسب و کارهای خانگی بدون نیاز به نت

آموزشی | ۱۰ بازدید

پرورش مرغ در سطح مرغداری و فارم بزرگ تولید جوجه یکروزه :آمارهای منتشر شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی نشان می دهد در حالی که میانگین مصرف سرانه جهانی گوشت مرغ ۱۵ کیلوگرم است، ایرانی ها ۱۱ کیلوگرم بیش از مردم جهان از این پروتئین استفاده می کنند.اگر شما سرمایه بیشتری دارید و توانایی مدیریت یک کسب و کار میلیارد تومانی را دارید یک پیشنهاد جدی به شما راه اندازی مرغداری و فارم های بزرگ تولید جوجه یکروزه می باشد.سرانه مصرف گوشت مرغ در ایران بیش از ۲۶ کیلوگرم ثبت شده است.ایا فکر می کنید تمام این مرغ ها در زیر مرغ مادر متولد میشوند؟ اگر این تصور شماست باید بگویم کاملا اشتباه است.دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ تا ظرفیت تولید یک میلیون جوجه یک روزه وظیفه تولید این حجم از جوجه را بر عهده دارد و مرغداری های صنعتی این جوجه ها را تبدیل به مرغ می کنند.پس برای راه اندازی کسب و کار پر سود و پربازده میتوانید یک فارم بزرگ تولید جوجه یکروزه تاسیس نمایید، برای اینکار نیاز به یک ماشین جوجه کشی صنعتی بزرگ و یک سالن پرورش و تجهیزات مرغداری دارید. معمولاً حداقل ظرفیت تولید یک فارم جوجه یکروزه باید یکصد هزار قطعه در ماه باشد.شما میتوانید تخم نطفه دار استاندارد را از شرکت های تخصصی تولید تخم نطفه دار اصلاح شده خریداری نموده ، آن را با استفاده از دستگاه های انکوباتور تبدیل به جوجه یکروزه نموده و از سود سرشار آن بهره مند شوید. طبیعتاً این نوع بهره برداری از دستگاه های جوجه کشی نیازمند سرمایه گذاری های سنگین و صرف زمان و کسب تخصص های لازم می باشد.در قالبی کوچکتر ، اگر شما دارای یک مرغداری گوشتی هستید میتوانید با خرید یک ماشین جوجه کشی نسبتاً بزرگ با ظرفیت ۱۰ تا ۴۰ هزار قطعه مرغ خود را از خرید جوجه یکروزه و صرف هزینه های سنگین بی نیاز کرده و سوددهی مرغداری خود را به حداکثر برسانید.

راه اندازی گلخانه گل های زینتی به عنوان یک کسب و کار خانگی کوچک:مطمئن باشید افراد زیادی خریدار گل های شما خواهند بود. بسیاری از خانه ها، ادارات، مراکز شهرداری، گل فروشی ها و … برای تزئین خانه، محل کار و محیط اطراف نیازمند گل هستند. اگر شما در یک فضای ۲۰ متری یک گلخانه کوچک که شامل انواع گل های زینتی باشد، درآمد خوبی را می توانید کسب کنید؟ آیا از قیمت هر شاخه گل رز خبر دارید؟ و یا از قیمت یک گلدان کوچک کاکتوس مطلع هستید؟شما برای پرورش گل های زینتی فقط به یک گلخانه کوچک، مقداری خاک حاصل خیز، تعدادی گلدان، یک رطوبت ساز و یک هیتر گلخانه ای برای فصل زمستان نیاز دارید. در یک فضای بیست متری می توان بین ۱۸۰ الی ۲۰۰ گلدان گل قرار داد. گل ها پس از یک الی دو ماه کاملا رشد کرده و آماده فروش هستند، شما هم می توانید گل ها را به صورت گلدانی بفروشید و هم به صورت سر شاخه ای!اگر سرمایه زیادی در اختیار دارید می توانید با اجاره یک زمین دارای خاک حاصل خیز و راه اندازی یک گلخانه مجهز، کار خود را به صورت حرفه ای شروع کنید. هم اکنون افراد زیادی هستند که با پرورش گل و گیاه به درآمد میلیونی رسیده اند، با اندکی صبر و حوصله می توانید بهترین نتیجه را از کار خود بگیرید.

احداث گلخانه صیفی جات به عنوان یک کسب و کار جدید و پر بازده:آیا از قیمت خیار، گوجه، فلفل دلمه ای، هندوانه، طالبی، خربزه و… در فصل زمستان خبر دارید؟ آیا می دانید که افراد زیادی هستند که با کشت غیر فصلی سبزیجات سود زیادی را نصیب خود می کنند؟ چرا شما یکی از آنها نباشید.به عنوان یک کسب و کار پر سود و زود بازده احداث گلخانه انواع صیفی جات مانند، خیار، گوجه، فلفل، هندوانه، خربزه، توت فرنگی و… می تواند درآمد قابل توجهی برای شما داشته باشد. کافیست همت کنید و نهایت تلاش خود را به خرج دهید.شما با یک مکان ۱۰۰۰ متری، ماهیانه دو و نیم الی سه میلیون تومان درامد خواهید داشت. اگر شما چنین مکانی را سراغ دارید که به منبع آب کشاورزی دسترسی داشته باشد، می توانید همین الان احداث گلخانه خود را شروع کنید. نگران گرما یا سرمای بیش از حد هوا نباشید. گلخانه ها در هر مکانی امکان احداث را دارند و شما در فصل تابستان با کمک رطوبت ساز ها و فن های خنک کننده و در فصل زمستان نیز به کمک هیتر های مخصوص گلخانه می توانید دمای گلخانه را تنظیم نمایید.اگر شما در یک فضای هزار متری اقدام به کشت خیار بنمایید، پس از شش ماه ۱۵ الی ۱۰ تن خیار برداشت خواهید نمود و اگر سود حاصل از هر کیلو خیار را با کسر هزینه ها ۱۰۰۰ تومان در نظر بگیریم، یعنی پس از شش ماه ۱۵ میلیون تومان سود خواهید برد که ماهیانه دو میلیون و پانصد هزار تومان درامد خالص شما خواهد شد و چون سالانه دو بار می توان خیار برداشت نمود پس در شش ماه دوم سال هزینه ای بابت خرید بذر و کود نخواهید پرداخت.در این مقاله سعی شد تا به صورت خلاصه ایده هایی برای راه اندازی کسب و کار کوچک و البته پر سود خدمت تان ارائه گردد. بنابراین اگر اراده و صبر و حوصله کافی داشته باشید، می توانید در کارتان بسیار پیشرفت کنید و کسب و کارتان را توسعه دهید.

راه اندازی سالن پرورش قارچ به عنوان یک کسب و کار کوچک و پر سود:با توجه به تغییر فرهنگ مصرف مردم و افزایش سطح آگاهی آنان، گرایش مردم به مصزف قارچ نیز افزایش یافته است. زیرا قارچ سرشار از پروتئین و ویتامین ها و املاح معدنب بوده و کاملا بدون کلسترول مضر می باشد و جایگزین مناسبی در زمان نبود گوشت می باشد. هم چنین امروزه در بسیاری از خوراکی ها نیز سوپ، پیتزا، املت و … از قارچ استفاده می کنند و اگر شما به دنبال یک ایده جدید برای راه اندازی کسب و کار کوچک می گردید، مطمئنا این گزینه سود خوبی را برای شما به دنبال خواهد داشت.بسیاری از فروشگاه ها، رستوران ها و مراکز تهیه غذا خریدار محصولات قارچی شما می باشد، بنابراین از لحاظ بازار فروش خیالتان راحت باشد که محصول تان روی دست نخواهد ماند. برای راه اندازی سالن پرورش قارچ شما به یک مکان، تعدادی رطوبت ساز، مقداری بذر، مقداری خاک و مقداری کاه و کمپوست دارید و اگر در منطقه ای معتدل یا سرد قرار دارید برای گرم کردن سالن در فصل زمستان نیاز به یک هیتر گلخانه ای دارید.

پرورش پرندگان بومی مانند مرغ ، بلدرچین ، غاز ، اردک و .. برای تخم و گوشت:روش دوم و البته بسیار پر درآمد برای راه اندازی کسب و کار کوچک پرورش پرندگان بومی تخم گذار می باشد. هم اکنون که شما در حال مطالعه این مطلب هستید افراد زیادی در یک محل قدیمی در روستایشان یا یک محل اجاره ای کوچک در حومه شهر در حال پرورش بلدرچین ، مرغ ، بوقلمون ، غاز و اردک و … هستند.واقعا می توان پرورش این دسته از پرندگان را یک کار پر در آمد و موفق به حساب آورد.
دیگر سر هر سفره ای می توان مرغ را دید و هر کسی تخم مرغ مصرف می کند اما این روزها همه دنبال محصولات ارگانیک هستند ؛ مرغ ارگانیک و بومی ، اردک بومی ، غاز بومی ، بوقلمون بومی اینها محصولاتی هستند که قیمت چند برابر گوشت مرغ معمولی دارند و بر خلاف سابق اکنون سر سفره اکثریت قشر مرفع جامعه هستند. سری به هتل های خوب بزنید گران ترین غذاهای آنها خوراک کبک یا بلدرچین و یا حتی گوشت خوش خوراک بوقلمون بومی است.آمارهای منتشر شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی نشان می دهد در حالی که میانگین مصرف سرانه جهانی گوشت مرغ ۱۵ کیلوگرم است، ایرانی ها ۱۱ کیلوگرم بیش از مردم جهان از این پروتئین استفاده می کنند. بازارها حکایت از استقبال بی نظیر مردم از محصولات پروتئینی طبیعی دارند پس می توان برای راه اندازی کسب و کار کوچک و جدید از این ایده بهره برد. مردم از مصرف انواع گوشت مرغ صنعتی و بی طعم و پر ضرر خسته شده اند و بازار بسیار قابل توجهی در تولید انواع فراورده های پروتئینی طبیعی مانند جوجه کشی و پرورش غاز ، شترمرغ ، مرغ ، بوقلمون ، اردک و … بومی وجود دارد حتی استفاده از تخم پرندگان بومی نیز به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.می توان با تلاش و سرمایه کم شروع به تولید انواع پرندگان بومی مورد نیاز این بازار بزرگ نمود و بسته به رشد و پیشرفت درآمد مناسبی را به دست آورد.بنابراین برای راه اندازی این کسب و کار خانگی و پر سود نیاز به خرید یک دستگاه جوجه کشی بلدرچین ، تعدادی تخم نطفه دار و چند متر زمین دارید، مطمئنا از این کار سود بسیار زیادی نصیب شما خواهد شد.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آموزشی

امروز ۱ آبان ۱۴۰۰