بیمه کرونا چیست و چگونه است

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

بیمه کرونا چیست و چگونه است

عکس, بیمه کرونا چیست و چگونه است

میزان هزینه درمان و خسارت پرداختی بر اساس تعرفه‌ وزارت بهداشت محاسبات و پرداخت خواهد شد، لذا شرکت‌های بیمه در خصوص بیمه درمان کرونا نمی‌توانند بیشتر از نرخ‌های مصوب به بیمه شده یا مرکز درمانی پرداخت نمایند.میزان تعهدات بیمه تکمیلی کرونا به ازاء هر یک از پوشش‌های بیمه‌ای متفاوت است و افراد می‌تواند تا سقف یا میزان مشخصی که در قرارداد بیمه نامه درج شده است از خدمات درمانی در صورت وقوع بیماری استفاده نمایند.

چگونه از بیمه کرونا استفاده کنیم؟درمان کرونا هزینه های ملیونی زیادی را دارد. همین موجب شد در دوره ای که این بیماری حضور دارد تعدادی از شرکت‌های بیمه‌ای بیمه‌های زندگی و درمان خود را در بسته ‌بندی جدیدی با نام «بیمه کرونا» به فروش بگذارند.طبق آخرین بخشنامه وزارت بهداشت درمان بیماران مبتلا به کرونا رایگان نیست و بیماران باید خودشان هزینه های درمانی را پرداخت کنند.برای همین شرکت های بیمه مختلفی شروع به تبلیغ محصولی تحت عنوان «بیمه کرونا» کردند.اولین شرکتی که بیمه کرونا را در سبد بیمه خود گذاشت بیمه سامان بود و پس از این بیمه های ایران، کار آفرین، ملت، آسیا، کوثر، پارسیان، معلم و… این بیمه را ارائه کردند.اما بعضا بیمه‌ی که با نام بیمه کرونا از سوی برخی شرکت ها ارائه میشود ویژگی های بیمه درمان را ندارد. مثلا اگر بیماری به علت کرونا نتواند کار کند و هزینه درمان خود را نتواند بدهد مسئولیتی ندارد.

پوشش‌های بیمه تکمیلی کرونا
هزینه های پزشکی کرونا
هزینه های بیمارستانی کرونا
غرامت فوت بر اثر کرونا

کسانی که تحت پوشش بیمه های تکمیلی نیستند یا بیمه درمانی ندارند میتوانند خود را بیمه کرونا کنند و دیگر نگران مبتلا به بیماری را نباشند.با خرید بیمه کرونا، شما علاوه بر پوشش هزینه‌های پزشکی، تحت پوشش بیمه فوت نیز قرار می‌گیرید

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزشی