تست روانشناسی جالب فقط بگو کدام را انتخاب میکنی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تست روانشناسی جالب فقط بگو کدام را انتخاب میکنی

عکس, تست روانشناسی جالب فقط بگو کدام را انتخاب میکنی

انجام این تست روانشناسی خیلی زمان کمی می برد اما با دقت انجامش دهید. شما فقط کافیست به تصویر بالا نگاه کنید . خوب حالا اگر بخواهید یک مثلث و دایره بکشید کدام یک را انتخاب می کردید؟ پس از انتخاب دقیق پاسخ را بخوانید:

مثلث شماره ۱:

دایره درون مثلث نشان می‌دهد که شما فردی مهربان و خونسرد هستید. همیشه آماده کمک به دیگران می‌باشید و به راحتی حتی با یک لبخند آن‌ها را به خودتان جذب می‌کنید. خانواده و دوستان شما بسیار به شما وابسته هستند و دوستتان دارند. از آنجایی که شما دایره را در وسط مثلث کشیده‌اید، همیشه به وسیله انسان‌های دیگر محاصره شده‌اید یا به تعبیر دیگر بسیار اجتماعی هستید، اما زندگی شخصی خود را پنهان نگه می‌دارید و همیشه یک گروه دوست یا آشنایان نزدیک برای درد و دل انتخاب می‌کنید.

مثلث شماره ۲:

دایره در بالای مثلث نشان می‌دهد که شما فردی آرام و با اعتماد به نفس هستید. قرار دادن دایره در بالای مثلث نشانگر این است که شما نسبت به دنیای اطراف خود بسیار کنجکاو هستید. شما نه از همسالان خود جدا هستید نه خیلی با آن‌ها درگیر می‌شوید.

شما در شغل‌تان تمرکز و اقتدار زیادی دارید و معمولا به دلیل کار‌های جالبی که انجام می‌دهید مورد تحسین دیگران قرار می‌گیرید. هر چند وقت یک بار ترجیح می‌دهید که از جمع‌ها فاصله بگیرید و برای خودتان وقت بگذارید.

مثلث شماره ۳:

دایره در درون مثلث نشان می‌دهد که شما فردی محافظه‌کار هستید و برای شما مهم نیست که چقدر دیگران را می‌شناسید. از آشنا گرفته تا غریبه به همه کمک می‌کنید، در حقیقت شما مانند یک سرپرست برای اطرافیان خود هستید. افراد دیگر هر زمان که نیاز به کمک و مشاوره دارند، به شما مراجعه می‌کنند، زیرا شما وفادار و باهوش هستید.

مثلث شماره ۴:

این ترتیب قرارگیری نشان می‌دهد که شما فردی بسیار شاد و پشتیبان هستید، در حقیقت شما نجات دهنده نهایی هستید و دیگران را به انجام کار‌های مختلف و پیشرفت تشویق می‌کنید. با مشاهده پیشرفت دیگران شما نیز احساس خوشحالی و پیشرفت پیدا می‌کنید. در حقیقت شما به ندرت احساس حسادت پیدا می‌کنید. دید شما به زندگی کاملا مثبت است و در بدترین شرایط نیز می‌توانید امید را پیدا کنید. اکثریت اطرافیانتان شما را با اعتماد به نفس بالا می‌شناسند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر