محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آموزشی » تعبیر کابوس های شبانه تکراری و خواب های تکراری

تعبیر کابوس های شبانه تکراری و خواب های تکراری

آموزشی | ۱۰ بازدید

عکس, تعبیر کابوس های شبانه تکراری و خواب های تکراری

برای همه ما پیش آمده که خوابی را بارها و بارها دیده باشیم حتی ممکن است پس از چند سال دوباره یک خواب قدیمی را ببینیم . بعضی وقت ها خواب های ما دنباله دار است و حوادثی که در خواب دیده ایم در شب های بعد دوباره تکرار شده و ادامه آن را می بینیم. علت چنین خواب هایی چیست ؟

تعبیر دیدن مکرر یک نفر در خواب :اگر خود را یادداشت یا ثبت و ضبط می‌کنید به زودی بر شما روشن خواهد شد که برخی از شخصیت‌ها و مکان‌های رویا بارها و بارها در خوابهای بعدی تکرار می‌شوند.گاهی داستان یا ماجرای خاصی از دوران کودکی را می بینید و یا ماکانهایی که در کودکی در آن قرار داشتید.گاهی نیز بخشی از زمان و مکان رویای شما تکرار شود، مثلا خانه‌ای که هر بار در رویا می‌بینید.گاهی این مجموعه رویاهای تکرار شونده پس از اتمام دوره‌ای و یا رخداد خاصی در زندگی شما ، از قبیل بلوغ و ازدواج آغاز می‌شوند که نشانگر احساس اضطراب و یا هر جنبه دیگری از تجربه جدید شما می باشد.

تعبیر دیدن مکرر یک مکان در خواب:اگر فقط محیط کار در خواب تکرار شود و بقیه عناصر تغییر می‌کنند، اوضاع متفاوت است. محیط یا شخصیتی در رویا نمایانگر بخشی از وجود رویابین است اما رویدادهای مختلفی که در پیرامون آن می‌گذرند نشان از رشد روانی و تجربه ما دارند.
وقتی تغییری در کار نباشد، نشان آن است که بخشی از ذهن یا عواطف ما گرفتار عادت یا واکنش‌های عادتی شده است.

تعبیر خواب کابوس های شبانه تکراری :گاهی دیدن خواب و کابوس های تکراری به دوران کودکی برمیگرد و اتفاقای تلخی که برایمان افتاده
مانند: زنی رویای تکرار شونده‌ای از دوران کودکی‌اش می‌دید که از روی نرده‌هایی در شهر دوران کودکی‌اش می‌پرد.او همیشه پریشان و خیس عرق از این رویا بیدار می‌شدو او در چهل سالگی با خواهرش درباره این رویا صحبت کرد.پاسخ خواهرش این بود: اینکه چیزی نیست. مگر یادت رفته وقتی بچه بودیم و تو حدودا چهارساله بودی که یک مشت پسر دنبال ما گذاشته بودند و ما از روی نرده‌ها پریدیم و من فریاد زدم دست از سرما بردارید، مادر ما مرده است.آن‌ها هم ما را رها کردند و رفتند اما تو باید صورت خودت را می‌دیدی.وقتی آن زن دریافت که هراس شبانه مربوط به از دست دادن مادرش بوده است. رویا دیگر تکرار نشد.

تعبیر خواب خوابهای سریالی:این خواب ها شما را از شروع فصلی جدید در زندگی تان آگاه میکند. فصلی با فرصت ها و مسئولیت های جدید که منجر به رشد و پیشرفت فکری و روانی شما خواهد شد

تعبیر دیدن خواب های دنباله‌دار:می‌تواند در یک شب، چند شب یا چند سال رخ بدهد.اگر ترسناک باشد، ممکن است بدلیل اضطراب‌های ناشی از دوران بچگی باشد.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آموزشی

امروز ۲ آبان ۱۴۰۰