تفاوت لیفت و لمینت و بوتاکس ابرو و آموزش آن در منزل

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تفاوت لیفت و لمینت و بوتاکس ابرو و آموزش آن در منزل

عکس, تفاوت لیفت و لمینت و بوتاکس ابرو و آموزش آن در منزل

شما می توانید با لیفت و لمنیت ابروها ، ابروهای خود را زیبا تر کرده و به آنها جهت بدهید.  لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با ماده های ارگانیک و تقویتی انجام میشود، مناسب کسانی است که ابروهای نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه ومرتب دوست دارند و میخواهند ابرو پهن تر دیده شود بدون هیچ نوع تاتویی که با مواد ارگانیک انجام می شود..اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت٫ طبیعی ترین و کم هزینه ترین شیوه برای تغییر مدل ابرو و تقویتشان است. بوتاکس ابرو نیاز به مراجعه به مراکز زیبایی دارد و پزشک بوتاکس را به ابروهای شما تزریق می کند تا ابروها فرم زیباتری بگیرند.

فرق لیفت با لمینت :

تغییر حالت و بالا بردن ابروها را لیفت و کراتینه و تقویت ابروها را لمینت می گویند.لمینت کردن یک پروسه گیاهی کراتینه و دارای پیگمنت های رنگی است که روی ابرو قرار میگیرد و سبب افزایش ضخامت موی ابرو و پررنگ تر و تیره تر دیدن ابروها می شود.

تفاوت لیفت ابرو با بوتاکس ابرو چیست؟

برای لیفت ابرو از طریق بوتاکس شما باید نزد پزشک متخصص زیبایی بروید و پزشک با انتخاب نقاطی روی پیشانی و تزریق بوتاکس به این مناطق سبب بالا رفتن انتهای ابروها و باز شدن چهره شود . لیفت ابرو با بوتاکس در آرایشگاه انجام نمی شود و تخصصی است و در آرایشگاه تنها لیفت ابرو با مواد انجام میشود.

برای انجام لیفت و لمینت ابرو در خانه می توانید :

۱. ژل آلوئه ورا را تهیه کنید و براش ابرو یا شانه ابرو را به این ژل آغشته کنید و ابروهای خود را شانه بزنید تا ابروها به صورت موقت هاشوری و تقویت شوند.۲.می توانید ژل ابرو را در منزل به راحتی با استفاده از آلوئه ورا، ژلاتین و اسانس ها و روغن ها بسازید.¼فنجان آب را به جوش آورده و در ظرفی شیشه ای بریزید.نصف قاشق پودر ژلاتین را به آن اضافه کنید و کاملا حل نمایید.با کمک قیف مواد را به داخل ظرف ریمل ریخته و ۴ قطره روغن اسطوخودوس به آن بیافزایید .مواد را ۱۲ ساعت در دمای اتاق قرار داده تا کاملا با هم مخلوط شوند سپس استفاده کنید.

۳. برای تهیه ژل ابروی رنگی می توانید :

پودر سایه را به خوبی با یک قاشق ژل آلوئه ورای تازه یا ژل آلوئه ورای آماده مخلوط کنید. مقدار پودر به اندازه رنگ دهی دلخواه ژل ابروی مورد نیاز بستگی دارد . برای اینکه ابروها پرپشت به نظر برسد ، می توانید مقدار بیشتری پودر سایه به آن اضافه کنید.برای افزایش رویش ابرو و پرپشت شدن ابروها ۴ قطره روغن کرچک و ۳ قطره روغن رزماری به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.داخل ظرف ریمل قدیمی مواد را ریخته و نگه داری کنید.

آموزش مرحله به مرحله لیفت و لمینت ابرو:

ابروها را با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت فیکس می کنند.مواد گذاری را از ریشه تا نصف موهای ابرو انجام داده و کاملا کاور می کنند.مواد اولیه را پاک نموده و مواد شماره ۲ را کامل روی ابرو قرار می دهند و روی ابرو را با نایلون پلاستیکی به مدت ۱۵ دقیقه می پوشانند.سپس مواد را پاک کرده و رنگ ابرو را به مدت ۷ تا ۸ دقیقه می گذارند.بعد از رنگ ابرو موادی که شامل کراتین است را می گذارند و به فرد توصیه می کنند۳ تا ۴ ساعت ابروهای خود را نشوید.

لیفت و لمینت ابرو و ریزش آن

لیفت و لمینت ابرو سبب تحریک رشد ابروها و تقویت آن ها با مواد ارگانیک، معدنی و بوتاکس تراپی می شود و سبب ریزش ابروها نخواهد شد.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو بستگی به رشد ابروهای شما دارد و بین یک ماه تا دو ماه است . شما با انجام این روش بی خطر به راحتی می توانید دوش بگیرید یا به استخر بروید اما ۲۴ ساعت اول باید ابروهایتان را از آب و خیسی دور نگه دارید زیرا در مراحل لیفت ابرو آرایشگر از چسب لاتکس استفاده می کند. پس از ۲۴ ساعت ابروهایتان را بشویید تا تاثیر این روش را مشاهده کنید.

عوارض لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لیفت ابرو عوارض ندارد و به دلیل استفاده از مواد تقویتی و دارای کراتین سبب رشد و تقویت ابرو می شود. بهتر است لیفت و لمینت ابرو در سالن های زیبایی مطمئن و زیر نظر فرد ماهر انجام گردد . استفاده از مواد ارزان قیمت موجب ریزش ابرو می شود.

قیمت لیفت و لمینت ابرو

قیمت لیفت و لمینت ابرو به کیفیت و مارک موادی که آرایشگرتان استفاده می کند، محل سکونت و شهری که زندگی می کنید و … . به طور کلی قیمت لیفت و لمینت ابرو از ۱۰۰هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان متغییر است.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر