یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
سلامت

تقویت و ضخیم کردن موها با روغن کرچک سیاه جامائیکا

عکس, تقویت و ضخیم کردن موها با روغن کرچک سیاه جامائیکا

یک نوع خاص از روغن کرچک به نام روغن کرچک سیاه جامائیکا وجود دارد که نتیجه بسیار خوبی دارد.

طبق مشاهدات عینی باید گفت که این درمان روی موهای خیس نه مرطوب بهتر جواب می دهد. بهتر است یک بطری اسپری آب در حمام نگهداری کنید و قبل از زدن روغن، ریشه هایتان را خیس نمایید.برای دریافت حداکثر منافع، درمان را برای چند ساعت یا یک شب تا صبح انجام دهید. پس از زدن روغن، از کلاه دوش یا حوله استفاده کنید تا از ریختن روغن روی مبلمان یا بالش تان جلوگیری شود.

می توانید از آن به طور منظم روی موهای خود استفاده کنید اما به نظر می رسد که ممکن است سود بیشتری برای کسانی که موهای ضخیم یا خشک دارند، داشته باشد.اگر روغن درست استفاده شود، می تواند برای رشد مو مفید باشد. مقدار کمی از روغن را می توان برای یک درمان کامل استفاده کرد. مانند بسیاری از چیزهای دیگر در زندگی، مصرف بیش از حد خوب نیست و تنها چند قطره برای درمان نیاز است. روغن اضافی دیگر هم کاملا اختیاری است.

بهتر است روغن کرچک را ۱-۲ بار در هفته استفاده کنید. این می تواند بیشتر استفاده شود، هر چند نتیجه خاصی با افزایش استفاده از آن به طور روزانه مشاهده نمی شود.

چگونه روغن را از روی مو حذف کنیم؟
حذف روغن کرچک به خصوص با شامپوی طبیعی می تواند دشوار باشد. استفاده از مقدار کم و ترک آن در یک شب باعث خواهد شد بیشتر روغن جذب مو و پوست شود و در نتیجه تمیز کردن آن آسان تر شود.

یک روش جایگزین این است که یک تخم مرغ را بشکنید و سپس هم بزنید تا صاف شود و سپس تخم مرغ را روی پوست سر ماساژ دهید. این کمک می کند تا روغن از بین برود و همچنین مواد مغذی بیشتری به مو اضافه می کند. بنابراین توصیه می کنیم این کار را در حمام انجام دهید.

یکی دیگر از راه های کمتر مضر این است که موهای خود را قبل از حمام، با نرم کننده ماساژ دهید. این کار به پوست سر برای حذف روغن کرچک کمک می کند. سپس به طور معمول موهای خود را شامپو بزنید.

  • همچنین می توانید این روغن را با سرم موهای تان مخلوط کرده و از نتایج عالی آن استفاده کنید. ( اول از سرم برای مرطوب کردن موها استفاده کنید، سپس روغن کرچکتان را اعمال نمایید.)
مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر