درباره لاغری موضعی با دستگاه کول اسکالپتینگ یا همان فریز کردن

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

درباره لاغری موضعی با دستگاه کول اسکالپتینگ یا همان فریز کردن

عکس, درباره لاغری موضعی با دستگاه کول اسکالپتینگ یا همان فریز کردن
آیا لاغری موضعی با دستگاه کول اسکالپتینگ یک رویا است یا حقیقت ؟ آیا می توان با فریز کردن چربی ها با این دستگاه از شر چربی های مزاحم شکم و پهلو خلاص شد؟ نتایج کول اسکالپینگ به اثبات رسیده اند و کاملاً مشهود و طولانی مدت هستند. بنابراین شما می توانید بعد از انجام این کار از هر قسمت از بدن خود رضایت داشته باشید.مدت زمان جلسه کول اسکالپینگ بر اساس تعداد نواحی که قرار است تحت درمان قرار بگیرد، متفاوت خواهد بود. همچنین پزشک تعیین می کند که شما باید چند جلسه مراجعه کنید تا کارتان به اتمام برسد.. فریز کردن چربی ها دقیقا همان چیزی است که علم به آن رسیده است. سلول های چربی در دمای بالاتری نسبت به بافت اطراف خود فریز می شوند. تکنولوژی کول اسکالپتینگ به شکل کاملاً امن، روش خنک کنندگی کنترل شده کاملاً دقیقی را به شکل ملایم و موثر روی سلول های چربی زیر پوست اعمال می کند.سلول های چربی درمان شده کریستالی و فریز شده می شوند و سپس می میرند و در طول زمان به طور طبیعی چربی ها را تحت فرایند مختلف قرار می دهند و این روش سلول های مرده را از بین برده و بدن شما را پیکرتراشی می کند.شما همچنین می توانید شکل بدن خود را با این روش تغییر دهید. درمان های شخصی سازی کول اسکالپینگ، شکل بدن شما را مورد هدف قرار می دهد. جلسات اضافه تر می تواند نتایج را در بدن شما بهبود ببخشد.برنامه درمانی برای هر فرد طبق بدن خودش انجام می شود که البته با توجه به هدف فرد و بودجه مالی است. بسیار راحت است که یک جا بنشینید ، ریلکس کنید و با چربی هایتان خداحافظی کنید.بعد از اینکه نواحی قابل درمان را انتخاب کردید، یک دستگاه روی بدن قرار می دهند، میزان خنک کنندگی آن را کنترل می کنند و در طول فرایند هم شما می توانید مطالعه کنید، ایمیل ها را چک کنید یا حتی چرت بزنید.فرایند فریز کردن چربی در کول اسکالپتینگ به طور کامل یک روش غیر جراحی محسوب می شود. بنابراین شما می توانید سریعاً به محل کار و فعالیت های روزانه خود برگردید و چند هفته یا چند ماه بعد از انجام این فرایند بدن خود را بیشتر دوست خواهید داشت. زیرا بدن به طور طبیعی سلول های مرده چربی را حذف می کند و این حذف دائمی خواهد بود.مهم تر از همه این که این نتایج در همان نواحی تحت درمان اثرات بلند مدت دا رند و نسبت به رژیم غذایی و ورزش مقاوم می شوند.این درمان معمولاً در قسمت های مختلفی از بدن از جمله موارد زیر انجام می گیرد:
ران
شکم
کمر و پهلو
زیر چانه و خط فک
زیر باسن
خط دور شکم
بازو
گزینه خوب کسی است که دارای برآمدگی های کاملاً مشخص در بعضی از نواحی خاص باشد که می خواهد از آن خلاص شود. فرایند کاهش چربی از طریق کول اسکالپتینگ مخصوص افرادی طراحی شده است که چربی ناخواسته ای مقاوم به رژیم و ورزش دارند.این روش برعکس جراحی بای پس معده، برای کاهش وزن افراد چاق نیست اما یک جایگزین غیر جراحی برای لیپوساکشن محسوب می شود.
احساس بعد از این درمان چگونه است؟اول کمی حس خنکی شروع می شود، بعد کمی احساس فشار و سرمای زیاد می کنید اما کم کم این حس از بین می رود. همانطور که گفتیم، بسیاری از افراد در این حالت می توانند مطالعه کنند، ویدیو تماشا کنند، با لپ تاپ کار کنند یا حتی چرت بزنند و احساس سختی نداشته باشند.آیا این روش عوارض جانبی دارد؟ممکن است یک نوع فشار ، کشیدگی، بی حسی و ناراحتی را تجربه کنید. عوارض جانبی موضعی هم بعد از این روش شامل بی حسی موقت، قرمزی، ورم، کبودی، سفتی، گزگز و سوزش و درد است. عوارض جانبی نادر هم می تواند اتفاق بیفتد.البته این روش برای همه مناسب نیست و افرادی که مشکلات مختلف دارند، باید به پزشک اطلاع رسانی کنند زیرا ممکن است انجام این کار برای آن ها ممنوع باشد. این روش همچنین درمانی برای چاقی محسوب نمی شود.
عوارض کول اسکالپتینگ
همانطور که گفتیم این روش یک روش غیر جراحی است بنابراین شما می توانید سریعاً به فعالیت های روزانه و نرمال خود برگردید. بسیاری از افراد بعد از پایان جلسه به محل کار می روند.
چه زمانی نتایج قابل مشاهده است؟
شما می توانید تغییرات را سه هفته بعد از درمان مشاهده کنید و تا دو ماه به بهترین شکل خود برسید. البته بدن شما در این مدت، همزمان به خارج کردن چربی باسن ادامه می دهد و ممکن است این روند تا ۴ الی ۶ ماه بعد از درمان ادامه داشته باشد.
آیا نیاز به مصرف مکمل یا رژیم و ورزش خاصی هست؟
هیچ مکمل یا قرصی مورد نیاز نیست و مجبور نیستید رژیم غذایی یا ورزش خاصی را در پیش بگیرید. فقط می توانید از خودتان بیشتر مراقبت کنید زیرا احتمالاً انگیزه بالایی برای انجام این کار پیدا می کنید.
ار شرایط زیر را دارید از انجام کول اسکالپتینگ خودداری کنید:
پوست شل
بافت ضعیف پوست
مشکلات خونی که در بعضی از موارد پروتئین های غیر طبیعی داخل خون در هوای سرد ضخامت پیدا می کند
وضعیت های پوستی که عامل ایجاد کهیر در هوای سرد هستند
کم خونی

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر