درمان روانشناسی و مفید افسردگی پاییزی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

درمان روانشناسی و مفید افسردگی پاییزی

عکس, درمان روانشناسی و مفید افسردگی پاییزی

اگر شما در پاییز دچار افسردگی می شوید و حس و حالتان خوب نیست و اندوهگین هستید و حوصله شروع کارهای جدید را ندارید باید بدانید که شما تنها نیست و افسردگی پاییزی بیشتر مردم را درگیر خود می کند. در این پست از یاس فان درمان های مفیدی را برای این نوع افسردگی قرار داده ایم که انشالله مفید واقع شود.

– مطمئن باشید، ناراحتی و افسردگی که در حال گذراندن آن هستید، مرحله‌ای است که تنها چند روز طول می‌کشد تا دوباره سلامت روانی خود را بازیابید.

– همیشه سعی کنید به‌عنوان یک عادت در طول همه فصول، شکرگزاری کنید. شکرگزاری باعث می‌شود که احساس بهتری به داشته‌های خود پیدا کنید.

– شما باید نیاز‌های اولیه بدن خود از جمله ساعت خواب، تغذیه مناسب، میزان آب آشامیدنی و انجام فعالیت‌های روزانه را برآورده کنید.

– به دید و بازدید نزدیکان خود بروید و اوقاتی در کنار دوستان صمیمی خویش، سپری کنید.

– سعی کنید همیشه از خود بپرسید که برای رهایی از افسردگی و تنهایی، چه باید بکنید؟ آیا استراحت می‌خواهید یا ورزش؟

– سعی کنید فشار بر خود را کاهش دهید، به‌ویژه اگر جاه‌طلبی‌های بالا دارید. این موضوع، باعث کاهش بار ذهنی شما می‌شود.

– باید با اطرافیان خود درباره تأثیر تغییر فصل در خلق و خوی خود صحبت کنید. با این کار می‌توانید احساس آرامش را از اطرافیان خود دریافت کنید.

– یکی از دلایل این نوع افسردگی، از بین رفتن رنگ‌های شاد در محیط طبیعی است. بنابراین، سعی کنید که محیط زندگی خود را پر از رنگ‌های شاد و روشن کنید.

– تنفس، یک فرایند طبیعی و بدون وقفه است، اما تمرکز بر تنفس به شیوه درست در هنگام استرس، در بازگشت همه‌چیز به حالت عادی تأثیر به‌سزا دارد.

– اختلال هیجانی، یک اختلال روانی است که پزشکان، آن را می‌شناسند و از اواخر پاییز و اوایل زمستان آغاز می‌شود، پزشک می‌تواند دارو‌های خاصی برای درمان آن‌ تجویز کند؛ بنابراین می‌توانید برای درخواست کمک، به پزشک مراجعه کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر