درمان قطعی و گیاهی برای کبد چرب پیشرفته

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

درمان قطعی و گیاهی برای کبد چرب پیشرفته

عکس, درمان قطعی و گیاهی برای کبد چرب پیشرفته

بهترین درمان برای چرب شدن کبد درمان های گیاهی و برنامه غذایی صحیح است. چگونه این بیماری را به روش سنتی و گیاهی درمان کنیم ؟ اگر شما دچار بیماری کبد چرب پیشرفته هستید تمام این درمان ها را در طول روز با رعایت فاصله انجام دهید.( در حین درمان سنتی و مصرف داروهای گیاهی زیر ،  از مصرف غذاهایی مانند غذاهای فریز شده و یخ زده، ترشیجات، ماست پرچرب، سس، نمک زیاد، غذاهای فست فود، انواع شیرینی‌ها، پیتزا، انواع سرخ کردنی‌ها مانند سیر داغ، پیاز داغ، چیپس، پفک، غذاهای چرب و نوشابه‌های گازدارپرهیز کرده و تا می‌توانید به جای آنها از میوه های تازه، سبزیجات مختلف به ویژه کاهو، خیار، هویج و غذاهای سالم و طبیعی استفاده کنید. )

گیاه خارمریم:۳.۵ گرم دانه خارمریم را در ۱۵۰ سی سی آب جوش به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه دَم و روزانه ۳ بار (نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی) مصرف کنید.

دمنوش قاصدک:اضافه کردن ۱ قاشق چای‌خوری ریشه قاصد خشک شده به یک فنجان آب گرم و به مدت ۱۰ دقیقه بگذارید.برای طعم بهتر به آن عسل اضافه کنید و ۳ بار هفته مصرف کنید این کار را برای چند هفته انجام دهید.

زرد چوبه : برای درمان کبد چرب باید زردچوبه را داخل کپسول کرده و بعد از غذا میل یا آن را با عسل مخلوط و هر روز مقداری مصرف کنند اما در افراد گرم مزاج مصرف زرد چوبه به این شکل می‌تواند باعث رفلاکس و کهیر شود، با این حال هرگز توصیه نمی‌کنیم این افراد مصرف این ادویه را کنار بگذارند بلکه می‌توانند از آن به میزان کمتر در غذها استفاده کنند.

خاکشیر : برای این منظور بایستی خاکشیر را با ترنجبین مخلوط کنید. ترکیب خاکشیر با ترنجبین به خصوص در درمان سودا و بلغم تأثیر به سزایی دارد. هم چنین این ترکیب، بهترین نرم‌کننده مزاج های خشک (صفرا و سودا) می‌باشد. یعنی رطوبت دهنده به بدن هستند.

لیمو ترش :لیمو را نصف کردن سپس آب آن را بگیرید.با یک لیوان آب مخلوط‌ کنید و روزی ۲ الی ۳ بار به مدت چند هفته مصرف کنید.

سرکه سیب:یک قاشق چای خوری سرکه سیب را در یک لیون آب گرم بریزید.در صورت تمایل به آن عسل اضافه کنید.قبل و بعد از غذا مصرف کنید این کار را برای چند ماه انجام دهید.

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر