درمان های سریع برای آفت که در منزل شما وجود دارد

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

درمان های سریع برای آفت که در منزل شما وجود دارد

عکس, درمان های سریع برای آفت که در منزل شما وجود دارد
اگر داخل دهان خود چنین زخم هایی را مشاهده میکنید که با درد و سوزش همراه است شما آفت زده اید و می توانید آن را با درمان های گیاهی بی خطر از بین ببرید. بهترین درمان های سنتی و گیاهی آفت را در زیر برای شما در یاس فان قرار داده ایم.

*آب پرتقال : خوردن آب پرتقال تازه (۳ تا ۴ نوبت در روز) می‌تواند به درمان زخم آفت کمک کند. جالب است بدانید که یکی از دلایل بروز آفت دهان، کمبود ویتامین C‌ است. آب پرتقال تازه سرشار از ویتامین C است و استفاده روزانه‌ی آن، ویتامین C‌ مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند.

*دارچین : مقداری پودر دارچین را با آب گرم مخلوط کنید و به عنوان دهان شویه تا درمان آفت استفاده کنید. بهتر است این محلول را صبح‌ها استفاده کنید.

*دوغ :  به طور روزانه مصرف کنید. دوغ یکی از مؤثرترین روش‌های درمان آفت است.

*پودر زردچوبه : کمی پودر زردچوبه را با یک قاشق غذاخوری گلیسیرین مخلوط کنید تا به شکل خمیری درآید. این خمیر را مستقیماً بر روی زخم بگذارید. می‌توانید به جای گلیسیرین از آب استفاده کنید.

*گوجه‌فرنگی : می‌توانید در سالاد از آن استفده کنید یا بطور جداگانه بطور روزانه مصرف کنید. روش دیگر قرقره کردن آب گوجه‌فرنگی است. دو تا سه بار در روز این کار را انجام دهید و تا درمان آفت ادامه دهید.

*پیاز : پیاز را به شکل خام بخورید. می‌توانید همراه غذا و به عنوان چاشنی از آن استفاده کنید. پیاز به دلیل داشتن سولفور در درمان آفت دهان بسیار مؤثر است.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر