درمان کلسترول مضر با خوردن روزی چهل گرم بادام

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

درمان کلسترول مضر با خوردن روزی چهل گرم بادام

عکس, درمان کلسترول مضر با خوردن روزی چهل گرم بادام
شما فقط با خوردن روزانه ی بادام به مقدار ۴۰گرم در روز می توانید از شر کلسترول مضر بدن خود خلاص شوید . در ضمن میتوانید با بادام چربی سوزی کرده و از خواص دیگر آن نیز بهره مند شوید.
بادام  به نرمال شدن فشار خون و انعطاف رگ‌های خونی کمک می‌کند.
بادام سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی است.
بادام به مبارزه با پیری پوست کمک می‌کند. یک مطالعه که در آن زنان سالم یائسه به دو گروه تقسیم شدند نشان داد زنان گروه اول که به مدت ۱۶ هفته ۲۰ درصد کالری روزانه خود را به شکل بادام مصرف می‌کردند و گروه دوم که رژیم معمول را ادامه دادند، چین و چروک در زنان گروه اول نسبت به زنان گروه دوم کاهش می‌یابد.
بدام سرشار از ویتامین Е است که این ویتامین  به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده، از سلول‌ها در برابر آسیب محافظت می‌کند (علت اصلی پیری زودرس و بیماری ها)، از سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می‌کند، التهاب را کاهش می‌دهد و به گسترش رگ‌های خونی کمک می‌کند که این فرآیند باعث بهبود جریان خون می‌شود. منیزیم نیز برای سلامتی مغز، استخوان ها، خلق و خو، خواب و تنظیم میزان قند خون و فشار خون ضروری و مهم است.
دانشمندان کشف کرده اند که بادام به عنوان غذایی برای باکتری‌های مفید در روده عمل می‌کند، به عنوان مثال، گروهی از دانش آموزان سال ۲۰۱۹ تحت آزمایش قرار گرفتند که شامل خوردن روزانه بادام به مدت هشت هفته بود. پس از سپری شدن دوره، محققان تغییراتی را در ترکیب فلور روده مشاهده کردند. به عنوان مثال، تعداد باکتری‌های موثر بر وزن، انسولین و تنظیم کلسترول افزایش یافت.
نشان داده شده است که بادام باعث کاهش شاخص توده بدن و کاهش دور کمر می‌شود و اینکه چربی‌های سالم و پروتئین‌های گیاهی موجود در بادام به احساس سیری کمک کرده و احساس گرسنگی را به تأخیر می‌اندازند. علاوه بر این، مطالعات اخیر نشان داده است که بادام ۲۰ درصد کالری کمتری از آنچه در برچسب‌ها ذکر شده است، دارد، زیرا تمام کالری روده را به خون جذب نمی‌کند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر