یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
سلامت

دمنوشهای معجزه گر برای استرس کودکان دانش آموز

عکس, دمنوشهای معجزه گر برای استرس کودکان دانش آموز

این دمنوش ها برای درمان استرس و نگرانی های دانش آموزان بسیار مفید و بی خطر هستند . اگر کودک شما استرس درس دارد حتما این دمنوشها را به او بدهید.

دمنوش یا چای هِل :هِل به عنوان یک طعم دهنده طبیعی چای نقش مهمی در تسهیل عملکرد دستگاه گوارش و درد‌های معده دارد. در نتیجه برای کودکانی که دچار دل‌درد‌های مزمن و خفیف هستند، بهترین نوشیدنی می‌تواند مصرف حداقل یکبار در روز نوشیدنی چای هِل باشد.

دمنوش یا چای بابونه:محققان اشاره می‌کنند درصد قابل توجهی از کودکان در سنین پایین از اضطراب و نگرانی رنج می‌برند. هنگامی که کودک شما در مدرسه به علت مطالعه، رقابت یا مسائل دیگر تحت فشار شدید قرار می‌گیرد یک فنجان چای تازه می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد.مصرف چای باعث آرامش بخشیدن به سیستم عصبی شده و استرس و تنش را کاهش می‌دهد. چای بابونه یکی از بهترین انواع چای است که می‌تواند در زمینه کاهش اضطراب و تنش به کودک کمک کند.بابونه از جمله گیاهانی است که منافع بسیاری برای بدن کودک به همراه دارد. به خصوص این که ضد دل درد، رفع کننده مشکلات گوارشی، تسکین دهنده درد‌های بدن و از بین برنده گاز در روده‌ها است؛ بنابراین در کودکانی که مشکلات گوارشی دارند و یا بسیار حساس و عصبی هستند، مصرف دمنوش یا چای بابونه توصیه می‌شود.

دمنوش یا چای نعناع:زمانی که کودک دچار مسمومیت‌های گوارشی می‌شود و یا مبتلا به دل درد و اسپاسم و گرفتگی‌های عضلات داخل شکمی بخصوص در محدوده معده می‌شود، دمنوش یا چای نعناع به عنوان یک نوشیدنی کمک رسان مطرح است.

دمنوش گل ختمی:یک فنجان چای یا دمنوش داغ به درمان سرفه و سرماخوردگی‌های معمولی کمک می‌کند و همچنین می‌تواند سردرد کودک را هم تا حدی بهبود ببخشد. هنگامی که کودک به همراه سرفه از گلو درد هم رنج می‌برد می‌توانید از دمنوش گل ختمی استفاده کنید. اگر سرفه با گرفتگی بینی همراه است یک فنجان دمنوش شیرین بیان می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد. همچنین دم کرده نعناع هم به عنوان یکی از بهترین دمنوش‌ها برای درمان سرفه‌های خفیف محسوب می‌شود. این دم کرده علاوه بر بهبود سرفه خاصیت آرامش بخشی هم دارد و به خواب راحت‌تر کودک کمک می‌کند.

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر