دندان شیری کودک شما می تواند در آینده جانش را نجات دهد

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

دندان شیری کودک شما می تواند در آینده جانش را نجات دهد

عکس, دندان شیری کودک شما می تواند در آینده جانش را نجات دهد

شاید کمتر کسی درباره بانک سلول های بنیادی دندان شیری کودک چیزی شنیده باشد. این مراکز تازه تاسیس هستند و میتوانند سلامت کودک شما را در آینده تضمین کنند. اگر شما در کودکی برای کودک خود هزینه کرده و دندان لق کودک خود را به این مراکز بسپارید در آینده در صورتی که خدایی نکرده کودک شما به بیماری های غیر قابل درمانی چون دیابت نوع ۱ ، آلزایمر ، آسیب نخاعی، پارکینسون و … دچار شد به سادگی با همین یک دندان شیری درمان خواهد شد.
بانک سلول های بنیادی دندان شیری، راهی مطمئن برای ذخیره دندان‌های شیری، عقل یا دندان‌های کشیده‌شده کودک است.

سلول‌های بنیادی، سلول‌هایی هستند که می‌توانند به هر نوع سلول سالم تبدیل شوند.
هنگامی که سلول‌های سالم تازه مهندسی‌شده با بافت یا اندامی از کار افتاده همراه می‌شوند، وجود آن‌ها باعث بهبود یا بازسازی سلول‌های ناسالم می‌شود. درمان با سلول‌های بنیادی، یک زمینه هیجان‌انگیز از پزشکی است و این امید وجود دارد که بسیاری از بیماری‌های غیرقابل درمان مانند دیابت نوع یک، آسیب نخاعی، پارکینسون، آلزایمر و بسیاری بیماری‌های دیگر را درمان کند.یکی از منابع عالی سلول‌های بنیادی، دندان‌های سالم و جوان است.در حال حاضر سلول‌های بنیادی دندان‌ها برای توسعه درمان‌های بازسازی بسیار عالی هستند.با بانک سلول های بنیادی دندان شیری، می‌توانید دندان فرزند خود را که حاوی سلول‌های بنیادی دندان‌های ارزشمند است، ذخیره کنید.

بانک سلول های بنیادی دندان شیری، در فناوری حفظ سلامت، پیشرو است.با استفاده از بانک سلول های بنیادی دندان شیری، سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSCs) فرزند شما به طور نامحدود حفظ و در صورت نیاز آماده استفاده می‌شوند. فناوری سلول‌های بنیادی آنقدرها هم که فکر می‌کنید دور از ذهن نیست.این روش علمی تخیلی نیست، بلکه یک واقعیت علمی است.
والدین بی‌شماری بانک سلول های بنیادی دندان شیری را انتخاب می‌کنند.آن‌ها این تصمیم را با توجه به ۲هزار مطالعه و آزمایشات بالینی اتخاذ کرده‌اند. این مطالعات نوید می‌دهد که از سلول‌های بنیادی می‌توان برای بازسازی بافت آسیب‌دیده و بیمار برای درمان بیماری‌های تهدیدکننده زندگی استفاده کرد.

*فواید استفاده از سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC)
سلول‌های بنیادی در حال حاضر برای درمان بیماری‌ها استفاده می‌شود. این نتایج امیدوارکننده را در نظر بگیرید:
سلول های بنیادی مزانشیمی را می‌توان در محل‌های تومور سینه پیوند زد تا رشد سلول‌های سرطانی را سرکوب کند.
بیماران پارکینسون که سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) دریافت می‌کنند، همگی پیشرفت‌های ثابتی در انجام حرکات از خود نشان داده‌اند.
۳۰ درصد از بیماران دیابتی که سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) دریافت می‌کنند، می‌توانند تزریق انسولین را به طور کامل متوقف کنند.

۷۰ درصد از بیماران دیابتی با استفاده از سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) نیاز به انسولین را ۷۵ درصد کاهش داده‌اند. سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) همچنین عوارض دیابت، آسیب عصبی و کلیوی را بهبود می‌بخشد.
۷۰ درصد از بیماران دیابتی با استفاده از سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) نیاز به انسولین را ۷۵ درصد کاهش داده‌اند.
سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) همچنین عوارض دیابت، آسیب عصبی و کلیوی را بهبود می‌بخشد.
بیماران مبتلا به حمله قلبی که سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) دریافت می‌کنند، بافت اسکار، عملکرد قلب بهتر و عروق خونی سالم‌تری دارند.
در مطالعات حیوانی این موضوع نشان داده شده است که درمان سلول‌های بنیادی مزانشیمی (MSC) به طور قابل توجهی عملکرد پس از سکته مغزی را بهبود می‌بخشد.
هنگامی که فرزند شما به سن ۴۰، ۵۰، ۶۰ سالگی یا بیشتر برسد، پیشرفت‌های علمی بسیاری در زمینه سلول‌های بنیادی صورت گرفته است.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر