محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آرایشی » دکلره کردن دوباره ی موهای دکلره شده شارژ دکلره

دکلره کردن دوباره ی موهای دکلره شده شارژ دکلره

آرایشی | ۱۲۰ بازدید

عکس, دکلره کردن دوباره ی موهای دکلره شده شارژ دکلره

همان طور که می دانید دکلره کردن مو آسیب های زیادی به موها می زند و اگر بخواهید دوباره موهای خود را که بلند شده اند دکلره کنید این آسیب ها بیشتر و بیشتر می شود. چکار باید کرد ؟

مراحل دکلره مجدد موی دکلره شده 

پایه های دکلره
۱. پایه ۱, مشکی

۲.پایه ۲, قرمز مشکی

۳. پایه ۳, شرابی

۴. پایه ۴, قرمز شرابی

۵.پایه ۵, قرمز

۶. پایه ۶, قرمز نارنجی

۷. پایه ۷, نارنجی

۸. پایه ۸, زرد نارنجی

۹. پایه ۹, زرد

۱۰. پایه ۱۰, پلاتینه یا زرد کمرنگ

نکته مهم دکلره مجدد مو: موی مشکی از توناژهای تیره می گذرد تا به پایه ۵ برسد. در پایه ۵ توناژ قرمزی وجود دارد. اگر به هر دلیلی موهایتان را در این لحظه بشویید, با موهایی قرمز مواجه می شوید. پس دکلره مجدد مو لازم است. اگر موهایتان در مرحله ۷ یا ۸ شسته شود, توناژ نارنجی در موهایتان پدیدار می گردد. بنابراین باز هم دکلره مجدد مو لازم است. در پایه ۸ تا ۹ زردی وجود دارد. اما رنگ های بسیار نامطلوب قرمز و نارنجی به چشم نمی آید. منتها به هر دلیل اگر دنبال رنگ یخی, دودی, نقره ای و سفید هستید, پایه ۱۰ ضروری است.

نحوه صحیح دکلره مجدد مو:

ابتدا بایستی دکلره و اکسیدان مناسب و مرغوب انتخاب نمایید.

از کرم مرطوب کننده با چربی بالا به اطراف پیشانی، گوش، پشت گوش، پشت گردن و صورت بمالید.

از مواد تغذیه کننده در ترکیب دکلره استفاده نمایید. قطره آنتی دمیج انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه ای است. در ضمن اولاپلکس ها جزو بهترین مواد برای کاهش آسیب به مو است. اولاپلکس شماره ۱ و ۲ جهت دکلره بایستی به کار برده شود.

موهایتان را براشینگ مختصری نمایید. سپس موهایتان را به چهار قسمت تقسیم نمایید.

دکلره و اکسیدان ۹ درصد را از ترکیب نمایید. از پشت سر شروع به دکلره نمایید. ریشه مو را در آخر کار مواد بزنید.

قرار دادن مو در فویل فقط در موارد مش فویلی توصیه می شود. موی خانمهای ایرانی به دلیل تولید گرما در حین دکلره و عوامل دیگر در فویل ممکن است مو را بسوزانند.

پس از گذشت مدت زمان لازم برای روشن شدن مو, موهایتان را با آب بشویید. با ماسک مو مناسب موها را تقویت نمایید. پس از ۱۰ دقیقه موهایتان را شستشو دهید.نکته مهم آن است که اگر مثلا موهایتان تا پایه ۸ روشن شده است. با استفاده از اکسیدان ۶ درصد و پودر دکلره بایستی مرحله دوم دکلره مجدد مو را انجام دهید. اکسیدان ۹ درصد بر روی موی دکلره شده تا پایه ۸ مناسب نیست. زیرا که سبب آسیب به مو می شود.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آرایشی

امروز ۳ آبان ۱۴۰۰