راه حل برای افرادی که روی چاقی استپ کرده اند

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راه حل برای افرادی که روی چاقی استپ کرده اند

عکس, راه حل برای افرادی که روی چاقی استپ کرده اند
خیلی از افراد هستند که ورزش می کنند ، رژیم دارند اما لاغر نمی شوند و این باعث نا امیدی آن ها می گردد. خواندن این پست برای شمایی که از این مشکل رنج می برید کاملا سودمند است . پزشک آمریکایی ( مایکل موری) چندین اشتباه افرادی را که می‌خواهند لاغر شوند ، ذکر کرده است: اولین و رایج‌ترین اشتباه کاهش شدید میزان کالری رژیم غذایی است. این به نظر منطقی می‌رسد اما با کاهش بیش از نصف کالری مصرفی، بدن را در حالت استرس قرار داده و متابولیسم بدن را کند می‌کند.بنابراین، بهترین راه حل کاهش کالری به تدریج است. برای مبتدیان، مصرف روزانه شیرینی را کنار بگذارید و نان سفید را با غلات کامل جایگزین کنید.
اشتباه دوم، تغذیه کم است. اعتقاد بر این است که با تغییر دادن به وعده‌های غذایی مکرر در بخش‌های کوچک، می‌توانید به‌راحتی و بدون درد وزن خود را کاهش دهید. با این حال، در عمل همان میزان غذا با تعداد آنها در طول روز افزایش می‌یابد که منجر به کاهش وزن نمی‌شود، بلکه منجر به افزایش وزن هم می‌شود.راه حل آن خوردن نامتناوب است. اختصاص سه وعده غذایی مشخص صبحانه، ناهار و شام. بهتر است تنقلات را به‌کلی حذف کنید یا یک مشت آجیل برای این کار بگذارید.
ترجیح دادن محصولات لبنی کم‌چربی اشتباه بزرگی است. اولاً، غالباً قند به غذاهای کم‌چرب اضافه می‌شود تا طعم و مزه آن خوب شود. ثانیاً، چربی‌ها دارای ارزش غذایی بالا و اشباع مدت طولانی هستند و باعث از بین رفتن ناگهانی گرسنگی می‌شوند. محصولات لبنی کم‌چرب حاوی کالری کمتری هستند، به این معنی که از گرسنگی بیشتر در یخچال را بیشتر باز می‌کنید.
اشتباه شماره چهار: از کربوهیدرات نیز نترسید. سبزیجات، میوه‌ها و غلات گلوکز را برای عضلات و مغز ما تأمین می‌کنند. آنها انرژی تأمین می‌کنند و برخلاف شکلات‌ها و بیسکویت‌ها، به‌سرعت جذب نمی‌شوند.کربوهیدرات‌های پیچیده برای مدت طولانی معده را پر می‌کنند و تقویت انرژی لازم را فراهم می‌کنند.و آخرین اشتباه ننوشیدن آب کافی است. بدن به دلیل کمبود آب احساس گرسنگی می‌کند. پرهیز از غذاهای نمکی، شیرین، دودی و همچنین قهوه به حفظ آب در بدن نیز کمک می‌کند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر