راه پاک کردن رنگ موهای چند رنگ از روی موها

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راه پاک کردن رنگ موهای چند رنگ از روی موها

عکس, راه پاک کردن رنگ موهای چند رنگ از روی موها

چگونه مشکل چند رنگ شدن موها را حل کنیم ؟ مشکلاتی مانند ریشه های بدون رنگ، ریشه گیری موهای مش شده با روش اشتباه و عدم رنگ کردن صحیح موها سبب مشکل موهای دو رنگ شده می گردد. دکلره هایی که در بین موهایتان رنگ نگرفته است. سبب وجود موهای دو رنگ شده و یا موهای چند رنگ شده می شود.اگر رنگ موهای شما قاطی شده و چهره ی زشتی پیدا کرده است می توانید برای حل این مشکل از روشهای زیر استفاده کنید :

اگر موهایتان پس از رنگ کردن یک دست نشد و چند رنگ و رگه رگه شدند قبل از رنگ آمیزی دوباره موهایتان را با استفاده از یک شامپوی لایه بردار بشویید. سپس، موهای خود را برای ترمیم آسیب های وارد شده به مو تقویت کنید.برای رنگ کردن دوباره موهایتان ، همان رنگ قبلی را استفاده کنید . در صورت استفاده از رنگ تیره تر ، مدت زمان کمتری این رنگ را بر روی خود قرار دهید تا اختلاف های رنگ، یک دست شود.

برای حذف رنگ ناخواسته در مویتان از رنگهای متضاد استفاده کنید مثلا برای حذف قرمزی موهایتان رنگهای زیتونی و یک بند انگشت واریاسیون سبز انتخاب خوبی است و یا برای حذف زردی مو، در ترکیب رنگ از رنگهای دودی و واریاسیون دودی و بنفش استفاده نمایید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر