رنگ مو لولایت برای موهای سفید و دکلره

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

رنگ مو لولایت برای موهای سفید و دکلره

عکس, رنگ مو لولایت برای موهای سفید و دکلره

تکنیک های مدل رنگ مو لولایت:

**آمبره:این مدل مو مناسب کسانی است که موهایش را چند ماه قبل روشن کرده و سپس های لایت کردند. فرق را از وسط باز کرده و ریشه ها را با رنگ قهوه ای متوسط دودی رنگ کنید سپس به اندازه ی دو سانت از اطراف سر جدا کرده و بخش جدا شده را با رنگ روشن رنگ کنید.

***مش تکه ای جلو سر:موهایی که از قبل روشن شده را روشن کنید و بخشی از موی جلو سر را جدا کنید. بخش جلویی را در الومینیوم قرار دهید و قسمت های جدا شده را با رنگ شرابی روشن در پایه بنفش با اکسیدان ۱۰ حجمی مخلوط کنید و سپس آب کشی کنید.

*لایت رنگی:پشت سر را از قسمت گوش تا گوش جدا کنید و قسمت جلویی سر را به هفت بخش جداگانه تقسیم کنید. سپس هر بخش را یک در میان به رنگ شرابی و بلوند دودی رنگ کنید. هم چنین می توانید پشت سر را به دلخواه با رنگ شرابی، دودی یا شاه بلوطی هم رنگ کنید.

****لایت پارویی:یک ردیف مو را مانند پارو جدا کنید و با کمک الومینیوم آن را تا پایه مورد نظر دکلره کنید. قسمت های دکلره را با ترکیب رنگ طلایی یا دودی رنگساژ کنید.

*****لایت ستاره ای با فویل:زمینه ی مو را با رنگ سری شکلاتی رنگ کرده و دسته موها را به طور نامنظم با کاغذ الومینیوم دکلره می کنیم (بخش تاج سر). بعد از اینکه ده درجه روشنتر شد با رنگ شکلاتی روشن مو را رنگساژ می کنیم.

لولایت برای موهای دکلره :این روش نقطه مقابل های لایت است یعنی موهای روشن را که از قبل دکلره شده به وسیله کلاه و گروه پایه ۴ الی ۵ گرم با تونالیته شدید و غلیظ استفاده کنید.

روش انجام رنگ مو لولایت برای موهای سفید :ابتدا موها را از داخل کلاه مانند های لایت درآورده و حدود ۱۰ تا ۱۵ سانت واریاسیون قرمز با ۲۰ تا ۳۰ سی سی آب مخلوط کرده و روی موهای آماده شده می مالیم و سه تا پنج دقیقه مکث می کنیم و سپس رنگ تیره با اکسیدان ضعیف بر روی موها می زنیم. اگر واریاسیون مورد استفاده شما غلیظ بود و قرمزی مو بیشتر شد می توانیم بعد از مکث آبکشی کنیم و آب اضافه را گرفته و رنگ بعدی را مصرف کنیم. این روش را با کاغذ الومینیوم هم می توانیم انجام دهیم.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر