روش درست استفاده از آب پیاز برای رویش مو

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

روش درست استفاده از آب پیاز برای رویش مو

عکس, روش درست استفاده از آب پیاز برای رویش مو
حتما شما هم از خواص بیشمار آب پیاز برای تقویت موهای خود شنیده اید . آیا واقعا آب پیاز باعث رویش مو و درمان ریزش موها می شود ؟ چگونه باید از آب پیاز برای درمان ریزش مو استفاده کنیم. در این پست از یاس فان به سوالات شما در این زمینه پاسخ داده ایم.

فواید آب پیاز برای موها:

استفاده از آب پیاز یک روش مطمئن برای تقویت رشد مو است. چند دلیل در مورد موثر بودن این ماده وجود دارد:آب پیاز با افزایش سطح کاتالیز آنزیم آنتی اکسیدان به پرپشت شدن مو کمک می‌کند. این آنزیم با بهینه سازی چرخه رشد مو، به تجزیه پر اکسید هیدروژن کمک می‌کند.آب پیاز به این دلیل که غنی از گوگرد است، به تغذیه فولیکول‌های مو کمک می‌کند. گوگرد برای بازسازی فولیکول مو ضروری است.گوگرد همچنین در به حداقل رساندن ریزش و شکنندگی مو موثر است.آنتی‌اکسیدان‌ها خاکستری شدن زودرس موها را به تاخیر می‌اندازند.خواص ضد باکتری پیاز به سلامتی پوست سر و رهایی از عفونت‌ها کمک می‌کند و با از بین بردن موانع، باعث ترویج رشد مو می‌شود. همین خاصیت به کنترل شوره سر نیز کمک می‌کند.آب پیاز پوست سر را تحریک می‌کند و گردش خون را بهبود می‌بخشد و در نتیجه باعث می‌شود فولیکول‌های مو به خوبی تغذیه شوند.
صحیح ترین روش استفاده از آن :
یک پد پنبه‌ای را به آب پیاز آغشته کنید (یک قاشق غذاخوری آب پیاز کافی است ) .پد پنبه‌ای را به پوست سر خود بمالید.به تمام پوست سر خود آب پیاز بزنید و آن را برای چند دقیقه ماساژ دهید.اجازه دهید پیاز به مدت ۱۵ دقیقه الی ۱ ساعت روی سرتان بماند.موهای خود را با یک شامپوی ملایم بشویید.آب پیاز علاوه بر تغذیه، به تقویت گردش خون پوست سر کمک می‌کند. این ماده همچنین با هرگونه مشکلات مربوط به پوست سر مقابله کرده و رشد موها را سریع‌تر می‌کند. روش تقویت مو با آب پیاز را یک روز در میان بکار ببرید.

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر

سلامت