روش درست پهن کردن ابروها با وسایل آرایشی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

روش درست پهن کردن ابروها با وسایل آرایشی

عکس, روش درست پهن کردن ابروها با وسایل آرایشی

برای شروع، مداد را در یک خط عمودی در مقابل خارجی‌ترین قسمت سوراخ بینی قرار دهید. فرم‌دهی را از نقطه A ، یعنی جایی که مداد ابروی شما را لمس می‌کند شروع کنید.باید تعیین کنید که ابروهای شما باید به کجا ختم شوند. مداد را از انتهایی‌ترین قسمت سوراخ بینی به صورت مورب نگه دارید و به سمت شقیقه‌های خود بکشید. جایی که مداد از کنار چشم شما ادامه می‌یابد، نقطه C ، نقطه‌ای است که ابروهای شما به طور ایده‌آل باید به آن‌جا ختم شود.اگر ابروهای شما کوتاه است، فاصله بین ابروهای خود و نقطه تعیین شده را با مداد پر کنید. اگر ابروهای شما بلند است، موهای اضافی بعد از نقطه C را بدارید.

برای ایجاد یک کمان ابروی کامل و بی نقص، انتهای مداد خود را به صورت عمودی در مقابل سوراخ بینی نگه دارید. در حالی که انتهای پایینی مداد را در امتداد لبه سوراخ بینی خود قرار داده‌اید، قسمت بالایی را به سمت مرکز چشم ببرید. نقطه‌ای که در آن مداد به خط ابروی شما برخورد می‌کند ، کمان طبیعی ابرو است.دقت کنید که در تمام این مراحل نقاط کمرنگ و ملایمی را ایجاد کنید ، از مداد همرنگ ابروهای خود استفاده کنید.

دقت کنید که مداد و پودری که استفاده می‌کنید خیلی تیره نباشد. قانون متعارف این است که اگر ابروهای تیره دارید، رنگ سایه خود را دو سایه روشن‌تر از رنگ ابروی خود و اگر ابروهای روشن دارید، دو سایه تیره‌تر انتخاب کنید.

همیشه آرایش کردن را با صورت تمیز شروع کنید و حتما از مرطوب کننده استفاده کنید.

با استفاده از یک شانه ابرو یا یک دسته ریمل تمیز، ابروهای خود را شانه کنید. در صورت لزوم موهای زائد را بردارید. این یک مرحله مهم است، زیرا شما باید شکل طبیعی ابروهای خود را مشخص کنید.اکنون می‌توانید مداد، سایه چشم / پودر یا ژل ابرو یا حتی ترکیبی از این موارد برای پهن کردن ابروهای خود انتخاب کنید. در این آموزش، ما باید از ترکیبی از مداد و سایه چشم استفاده کنیم. استفاده از مداد به طور حتم باعث می‌شود کل این فرایند را بدون هیچ زحمتی انجام دهید، و سایه جلوه طبیعی‌تری به آن می‌بخشد.

از کمی بعد از ابتدای ابرو شروع کنید. ابروهای شما در ابتدای امر پراکنده هستند، بنابراین پر کردن بیش از حد آن‌ها بسیار غیر طبیعی به نظر خواهد رسید. سعی کنید شکل طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و به دنبال ظاهری کاملا متفاوت نباشید.برای پر کردن ابروهای خود، از ضربات کوتاه و ملایم استفاده کنید.

پر کردن جاهای خالی ابرو:
تمام طول ابرو را با مداد بکشید. هرگز از خط طبیعی ابروهای خود فراتر نروید. فقط شکل طبیعی آن‌ها دنبال کرده و آنها را فقط کمی ضخیم و پررنگ کنید.

استفاده از سایه ابرو:
نقطه نقطه‌هایی که با مداد در ابروهای خود ایجاد کردید به تنهایی می‌توانند تکه تکه به نظر برسند. بنابراین باید از سایه نیز برای کامل کردن نتیجه آرایش خود استفاده کنید. برای این مرحله از سایه پودری ابرو استفاده کنید. اگر سایه ابرو ندارید، می‌توانید از یک سایه چشم مات استفاده کنید. سایه‌های خیلی تیره را انتخاب نکنید. برای پر کردن ابروهای خود می‌توانید از براش زاویه دار استفاده کنید.

محو کردن خطوط:
با استفاده از یک براش مناسب، رنگ‌ها را محو و با ابروهای خود مخلوط کنید. براش ابرو را روی طول ابروهای خود بکشید، از گوشه‌های داخلی شروع کنید و به سمت دم ابرو حرکت کنید. از حرکات آرام و رو به بالا استفاده کنید تا خطوط به آرامی در ابروهای شما محو شوند.

استفاده از کانسیلر:برای اینکه ابروهایتان بیشتر مشخص شوند، می‌توانید از یک کانسیلر با پایه کمی روشن‌تر از رنگ پوست خود در استخوان فوقانی و تحتانی ابرو استفاده کنید. در انتها، از ژل ابرو برای لیفت ابرو استفاده کنید. این کار به ماندگاری آرایش و حالت ابرو کمک می‌کند و موهای ابرو را نیز مرتب می‌کند.شما اکنون با موفقیت ابروهای خود را پهن کرده‌اید! ضخیم، پر، خوش حالت و کاملاً طبیعی! همانطور که می‌بینید، فقط پر کردن ابروها تفاوت آشکاری در چهره شما ایجاد کرده است. لیفت و لمینیت ابرو از جمله روش های جدید آرایشی است که استقبال زیادی از آن شده است.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر