ساخت تونر پوست صورت قدرتمند در منزل

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ساخت تونر پوست صورت قدرتمند در منزل

عکس, ساخت تونر پوست صورت قدرتمند در منزل

برای درست کردن این تونر قدرتمند و درجه یک خانگی در منزل مواد زیر را تهیه کنید :

یک لیوان آب مقطر جوشیده
یک چهارم لیوان برگ ریحان تازه
یک قاشق سوپ خوری فندق افسونگر
یک لیوان پیرکس بزرگ
قیف
چنگال
بطری اسپری

آموزش:

یک چهارم لیوان برگ ریحان تازه را در یک لیوان پیرکس بزرگ قرار دهید.با استفاده از چنگال، برگ های ریحان را له کنید تا آب آن خارج شود.آب جوش مقطر داغ را روی برگ های ریحان بریزید و حداقل تا یک ساعت و یا تا زمانی که آب خنک شود اجازه دهید تا برگ های ریحان در آب بماند.با استفاده از چنگال یا کف گیر آبکشی، برگ های ریحان را از آب خارج کنید. در صورت نیاز می توانید تونر به دست آمده را از صافی نیز رد کنید.

فندق افسونگر را به تونر اضافه کنید و خوب هم بزنید. فندق افسون گر به سفت شدن پوست کمک می کند و ضد حساسیت است.با استفاده از یک قیف، تونر به دست آمده را در یک بطری اسپری بریزید و سپس در آن را محکم ببندید.

برای استفاده کردن از این تونر خانگی، یک عدد پد پنبه ای را به تونر آغشته کنید و سپس آن را از پایین با بالا، روی پوست تمیز خود بکشید. همچنین برای شاداب شدن پوست خود می توانید، از این تونر روی پوست خود اسپری کنید و سپس کرم مرطوب کننده بزنید.

تونر ریحان و فندق افسونگر را می توانید به مدت یک تا دو هفته در یخچال نگه داری کنید و یا با اضافه کردن ۱۰ میلی لیتر آب های محافظ کننده مانند محلول جرمال پلاس یا اوتیفن پلاس به تونر می توانید عمر محصول را طولانی تر کرده و آن را در دمای اتاق نگه داری کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر