ساخت وسایل عروسک با چوب بستنی و در بطری و کبریت

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ساخت وسایل عروسک با چوب بستنی و در بطری و کبریت

عکس, ساخت وسایل عروسک با چوب بستنی و در بطری و کبریت
یک کار جذاب و سرگرم کننده ، درست کردن وسایل باربی با چوب بستنی و وسایل اضافی منزل . دوست دارید برای باربی خود این وسایل زیبا را با چوب بستنی و چیزهای دیگر درست کنید ؟ پس با ما همراه شوید.
میز و مبل های ساده با دربطری : برای ساخت مبل خیلی سخت نگرفتیم با استفاده از بارچه و مقوا و دربطری و پنبه مبل های کوچک رو مطابق تصاویر زیر ساختیم. برای میز وسط هم روی میز از به هم چسباندن چند چوب بستنی ایجاد شده و پایه از یک بلوک چوبی. بسته به سلیقه خودتان پایه های میز وسط را هم میتوانید ما میزکار درست کنید.
برای ساختن قفسه کتاب  : برای پشت و کناره های قفسه ۶ چوب بستنی انتخاب کنید و منحنی یک طرف آن را ببرید ولی طرف دیگر را برای زیبایی کتابخانه بگذارید باقی بماند. ۴ چوب بستنی برای پشت قفسه را با چسب حرارتی بهم بچسبانید و سپس ۴ تیکه دیگه چوب بستنی به اندازه عرض پشت قفسه کتابخانه (۴ چهار چوب بستنی کنار هم )برای طبقات ببرید و اون ها رو با فاصله دلخواه همانند تصویر روی چوب بستنی های بزرگ که به عنوان پشت قفسه هستند بچسبانید.در آخر ۲ چوب بستنی دیگر را به کناره ها ضافه کنید. قفسه شما اماده است.
ساخت میزکار با دو کشو با چوب بستنی و جعبه کبریت:برای ساخت یک میزکار یا میزتحریر با چوب بستنی از دو جعبه کبریت برای کشوها استفاده می کنیم. در ابتدا دو جعبه کبریت را از بغل به هم بچسبانید. سپس برای چهار پایه، ۲ چوب بستنی را نصب کنید و مطابق تصویر چهار طرف جعبه کبریت ها بچسبانید. فاصله بین پایه ها که جعبه کبریت مشخص است را چوب های کوچکتر مثل تصویر زیر بپوشانید.
نوبت به روی میز شما میرسد. ۳ چوب بستنی را منحنی های دو طرفشان را ببرید. طولش بستگی به سلیقه شما دارد ولی از پایه میز بزرگتر باشد میز شما زیباتر به نظر میرسد آن را روی جعبه کبریت ها بچسبانید.از دو تکه دیگر چوب برای در جعبه کبریت ها استفاده کنید. همچنین همانند تصویر زیر میتوانید یک طبقه اضافه روی میز ایجاد کنید.برای ساخت سطح بالایی میز وسط مبلی هم ۵ چوب بستنی رو به هم بچسبانید و ۳دو چوب بستنی نصف شده هم برای محکم کاری زیر آن ها مانند تصویر بچسبانید. برای پایه هم میتوانید از روش که برای میزتحریر استفاده شده کمک بگیرید هم یک قطعه چوبی مکعبی شکل برای راحتی کار زیر چوب بستنی ها بچسبانید.در اخر میتوانید برای تزیین اتاق عروسک باربی از یک تابلو چوبی استفاده کنید و قفسه کتاب را با ظروف کوچک یا کتاب های مینیاتوری پر نمایید.

آموزشی1400-04-02

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر